Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Ateities specialybė: robotika

Ateities specialybės

Pasidalinkite įrašu

Robotika (angl. Robotic) – tai specialybė, kurią pasirinkusiems absolventams prognozuojama puiki ateitis. Šioje srityje susipina mechanikos, inžinerijos, elektronikos, informacinių technologijų ir net psichologijos šakų mokslai. Šios studijų programos studentai mokomi kurti, projektuoti ir aptarnauti robotus bei jų sistemas, kurios naudojamos įvairiose pramonės šakose, viešajame sektoriuje ir buityje. Modernėjant visuomenei, šios srities specialistų poreikis vis didėja. Taigi baigę šią studijų programą studentai yra be galo paklausūs šiuolaikinėje darbo rinkoje.

Sufleruojame specialybes:

  • Robotics (with Foundation Year)
  • Robotics Engineering
  • Intelligent Systems

Kokiuose universitetuose gali studijuoti?

Middlesex University London>>

University of Hull>>

University of Central Lancashire>>

Queen Mary University of London>>

Nori apie tave dominančią specialybę sužinoti daugiau? 

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.