Pirmas įspūdis apie universitetą buvo labai geras, kadangi visur nauja aparatūra. Turiu omenyje, kompiuteriai patys naujausi ir galingiausi, studentui mokytis universitete sudarytos visos sąlygos: greitas bevielis internetas, daug kompiuterių bibliotekose (jei savojo dar nėra), visur tvarkinga ir gražu. Šiek tiek nuvilia dėstytojų punktualumas, kadangi vėluodavo į paskaitas, ir darbų rezultatus paskelbia labai negreitai. Rekomenduočiau dėl to, kad praktika gaunama su pačia naujausia aparatūra (mūsų laboratorijoje, ji skirta apie 12 žmonių, aparatūros vertė – apie 30 tūkst. svarų). Dėstymo kokybė skiriasi kiekviename modulyje kaip diena ir naktis, bet bendrai dėstymo kokybė iš 10 balų vertinčiau 7. Šiaip universitetas teikia visokių dalykų, daug užsiėmimų (dažnai mokamų), išvykų ir pan. Bet nei viename jų nedalyvavau, nes ir taip turėdavau ką veikti. Didelį įspūdį paliko visas universitetas, viskas puikiai išvystyta, viskas nauja ir prižiūrėta. Dideli pinigai investuojami kiekvienais metais, net atrodytų to nereikia, bet vistiek viskas daroma naujai, švariai ir gražiai.
Middlesex University
Kodėl verta rinktis šį universitetą?
Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzamino pažymėjimas neprivalomas.
Norite aplikuoti į šį, ar bet kurį kitą Didžiosios Britanijos universitetą? Galime jums padėti užpildyti visus reikalingus dokumentus ir pakonsultuoti, papasakoti apie universitetą plačiau. Registruokitės į konsultaciją arba rašykite užklausą:
Midlsekso universitetas jaunimą traukia puikiomis sąlygomis. Per paskutiniuosius metus į vieną iš universiteto miestelių (Hendon) investuota daugiau nei 100 mln. svarų: įrengta modernių laboratorijų, atnaujintos auditorijos, dalis lėšų skirta naujausioms technologijoms diegti ir kt. Miestelis tapo dar patrauklesnis.
Šios mokyklos studentai gali pasidžiaugti šiuolaikiška biblioteka. Čia įrengtos 738 studijų vietos ir 246 kompiuterizuotos darbo vietos. Visoje universiteto teritorijoje veikia bevielis internetas.
Midlsekso universitete veikia studentų centras, kuriame jaunimas gali sportuoti, poilsiauti ar tiesiog mėgautis maistu. Į šį centrą investuoti 4,5 milijonai svarų. 2011 m. rugsėjį atidarytas naujas Menų, dizaino ir medijos centras (investuota 80 mln. svarų).
- Vaizduojamojo meno ir medijų (Media and Performing Arts);
- Teisės (Law);
- Menų ir dizaino (Art and Design);
- Verslo (Business);
- Sveikatos ir socialinių mokslų (Health and Education);
- Inžinerijos ir informacijos mokslų (Science and Technology).
Veikia du universiteto miesteliai: abu įsikūrę šiauriniame Londone. Didžioji dalis mokomųjų dalykų dėstoma pagrindiniame miestelyje – Hendon. Sveikatos priežiūros specialistai ruošiami Archway universitetiniame miestelyje. Universiteto padaliniai įsteigti Dubajuje, Maltoje ir Mauricijuje. Studentai turi galimybę studijuoti šiose šalyse tam tikrą laiką arba visą kursą.
Londonas turbūt lengviausiai pasiekiama vieta iš Lietuvos. Galima skristi į bet kurį oro uostą: Heathrow, Lutono, Stanstedo ar Gatviko. Į universitetą nuvažiuosite autobusu, traukiniu ar metro. Kelionė, priklausomai nuo atvykimo vietos, užtruks nuo valandos iki trijų.
Universitete yra išties platus laisvalaikio pasirinkimas. Sukurta gera bazė mėgstantiems sportuoti: įrengta sporto salių, futbolo aikščių, teniso kortai. Aktyvaus kultūrinio gyvenimo mėgėjai gali dalyvauti įvairaus pobūdžio renginiuose. Universitetas organizuoja parodas, koncertus, išvykas ir kt.
Ieškantiems dar įvairesnio laisvalaikio atsiveria plačios Londono galimybės. Didmiestyje gausu kultūrinių renginių, veikia daug teatrų, muziejų. Naktinis Londonas maloniai nustebins pramogomis ir linksmybėmis: prabangūs naktiniai klubai, smagūs barai, pilnos gatvės žmonių. Londone veikia daugybė sporto ir sveikatingumo centrų, galima laiką leisti gamtoje.
- Kevin Kerrigan – kompozitorius, prodiuseris;
- Ray Davies – muzikantas;
- Hellen Mirren – aktorė.