Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

POPULIARĖJANTIS CAMBRIDGE ENGLISH PRIPAŽINIMAS PASAULYJE

Cambridge English

Pasidalinkite įrašu

Cambridge English egzaminų pripažinimas pasaulyje vis didėja. Per pastariuosius metus daugiau nei 100 naujų vardų prisijungė prie ilgo sąrašo kompanijų ir organizacijų, kurios pripažįsta Cambridge English egzaminus. Vienos iš garsiausių naujai prisijungusių įmonių, tai Walmart (Kinija) ir T-Mobile Banking Services (Lenkija).

Šiuo metu daugiau nei 22 tūkst. įvairių kompanijų, organizacijų, vidurinio ir aukštojo mokslo įstaigų pripažįsta Cambridge English egzaminus. Žmonės naudoja šiuos egzaminus studijoms, darbui bei asmeniniam tobulėjimui.

Nicola Johnson, Cambridge English Plėtros vadovė, teigia, jog šiuo metu populiariu Cambridge egzaminus laikyti studijoms ar darbui savoje šalyje, kurioje anglų kalba yra viena iš pagrindinių mokslo ir verslo kalbų. Tad tai dar vienas svarbus aspektas, dėl kurio šių egzaminų vertė ir populiariumas sparčiai didėja.

Prisijunkite ir Jūs prie tūkstančių visame pasaulyje, kurie sėkmingai išlaikė egzaminus ir džiaugiasi asmeniniu ir profesiniu patobulėjimu!

Susisiekite ir mes Jums pasiūlysime tinkamiausią egzaminą pagal Jūsų galimybes ir poreikius.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.