Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

POPULIARĖJANTIS CAMBRIDGE ENGLISH PRIPAŽINIMAS PASAULYJE

Cambridge English

Pasidalinkite įrašu

Cambridge English egzaminų pripažinimas pasaulyje vis didėja. Per pastariuosius metus daugiau nei 100 naujų vardų prisijungė prie ilgo sąrašo kompanijų ir organizacijų, kurios pripažįsta Cambridge English egzaminus. Vienos iš garsiausių naujai prisijungusių įmonių, tai Walmart (Kinija) ir T-Mobile Banking Services (Lenkija).

Šiuo metu daugiau nei 22 tūkst. įvairių kompanijų, organizacijų, vidurinio ir aukštojo mokslo įstaigų pripažįsta Cambridge English egzaminus. Žmonės naudoja šiuos egzaminus studijoms, darbui bei asmeniniam tobulėjimui.

Nicola Johnson, Cambridge English Plėtros vadovė, teigia, jog šiuo metu populiariu Cambridge egzaminus laikyti studijoms ar darbui savoje šalyje, kurioje anglų kalba yra viena iš pagrindinių mokslo ir verslo kalbų. Tad tai dar vienas svarbus aspektas, dėl kurio šių egzaminų vertė ir populiariumas sparčiai didėja.

Prisijunkite ir Jūs prie tūkstančių visame pasaulyje, kurie sėkmingai išlaikė egzaminus ir džiaugiasi asmeniniu ir profesiniu patobulėjimu!

Susisiekite ir mes Jums pasiūlysime tinkamiausią egzaminą pagal Jūsų galimybes ir poreikius.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Kalbų kursai

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Koks žmogus yra darnus?
Uncategorized @lt

Koks žmogus yra darnus?

Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.
STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker