Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

POPULIARĖJANTIS CAMBRIDGE ENGLISH PRIPAŽINIMAS PASAULYJE

Cambridge English

Pasidalinkite įrašu

Cambridge English egzaminų pripažinimas pasaulyje vis didėja. Per pastariuosius metus daugiau nei 100 naujų vardų prisijungė prie ilgo sąrašo kompanijų ir organizacijų, kurios pripažįsta Cambridge English egzaminus. Vienos iš garsiausių naujai prisijungusių įmonių, tai Walmart (Kinija) ir T-Mobile Banking Services (Lenkija).

Šiuo metu daugiau nei 22 tūkst. įvairių kompanijų, organizacijų, vidurinio ir aukštojo mokslo įstaigų pripažįsta Cambridge English egzaminus. Žmonės naudoja šiuos egzaminus studijoms, darbui bei asmeniniam tobulėjimui.

Nicola Johnson, Cambridge English Plėtros vadovė, teigia, jog šiuo metu populiariu Cambridge egzaminus laikyti studijoms ar darbui savoje šalyje, kurioje anglų kalba yra viena iš pagrindinių mokslo ir verslo kalbų. Tad tai dar vienas svarbus aspektas, dėl kurio šių egzaminų vertė ir populiariumas sparčiai didėja.

Prisijunkite ir Jūs prie tūkstančių visame pasaulyje, kurie sėkmingai išlaikė egzaminus ir džiaugiasi asmeniniu ir profesiniu patobulėjimu!

Susisiekite ir mes Jums pasiūlysime tinkamiausią egzaminą pagal Jūsų galimybes ir poreikius.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Darna
Uncategorized @lt

Kodėl kalbame apie darną?

Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos bent vienoje gyvenimo srityje.

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.