Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Čereškevičienė siūlo atkreipti dėmesį į vaikų elgesį

Muzikinis lavinimas – ar visiems jo reikia? Laidoje diskutuojame kartu su „Tele bim-bam“ darželio ir „Upės“ pradinės mokyklos steigėja Neringa Čereškevičienė ir mokslų daktarė Virginija Unguraitytė Levickienė

Pasidalinkite įrašu

Muzikinis lavinimas – ar visiems jo reikia? Turbūt nerasime pasaulyje žmogaus, kuriam nepatiktų muzika. Santykį su muzika nusako būtent Muzikinis intelektas, kuris yra vienas iš mūsų gebėjimų. Tačiau neturėtume pamiršti, kad muzikos mums visiems reikia nevienodai ir suvokiame mes ją nevienodai. Šioje laidoje diskutuojama apie tai, kaip svarbu, kad mes visi susipažintume su muzika, ką muzika gali suteikti vaikams ir kokius įgūdžius lavinti.

Laidos svečiai: „Tele bim-bam“ darželio ir „Upės“ pradinės mokyklos steigėja Neringa Čereškevičienė ir mokslų daktarė Virginija Unguraitytė Levickienė, „Tylos Muzikos Studijos“ įkūrėja, Kauno klinikų Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vadovė.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.