Atraskite daugiau darnos kasdieniuose sprendimuose

Darnaus žmogaus centro paslaugos

Įgalinkite savo neišnaudotą potencialą, perpraskite, kaip veikia kiti žmonės ir atraskite darną, pasitelkdami mūsų siūlomus mokymus ir testus.

Darnaus žmogaus centro paslaugos

 

MNTEST

Keturių dalių psichometrinis testas, kuris pamatuoja Jūsų Prigimtis ir Intelektus, padeda suprasti, kokios yra Jūsų asmeninės stiprybės, paaiškina Jūsų daromus sprendimus.

MNLIFE Mokymai įmonėms

Personalo specialistams reikia parinkti tinkamiausią žmogų įmonei. Vadovai nori panaudoti kolegų potencialą, siekia komandiškumo, susikalbėjimo. MNLIFE padeda įveikti šiuos iššūkius.

MNLIFE Asmeniniam tobulėjimui

Atvirieji MNLIFE mokymai padeda metodiškai pažvelgti į Jus supančią aplinką. Pavyzdžiui, išmoksite atpažinti skirtingas žmonių savybes ir „veikimo principus“, išsiaiškinsite streso priežastis.

Mūsų filosofija

Multiple Natures sistema – unikali metodika, apjungianti savyje Vakarų psichologijos mokslą ir Rytų išmintį. Sistemos pagalba geriau pažinsite savo savybes, stiprybes ir atskleisite savo unikalų potencialą. Šios žinios leis pasiekti darną ir kryptingai bei sąmoningai priimti kasdienius sprendimus, lemiančius sėkmingą asmeninį ir profesinį gyvenimą. Multiple Natures sudaro naudingas vaizdo turinys, internetinis psichometrinis testas ir rezultatų užtvirtinimo sesija su sertifikuotu Multiple Natures praktiku. Po konsultacijos turėsite savo Prigimčių ir Intelektų žemėlapį bei atsakymus į konsultacijos pradžioje išsikeltus klausimus.

Jei žvelgsime per Prigimčių ir intelektų teoriją, tai galime daryti išvadą, kai žmogus nėra darnus tuomet, kai jis elgiasi ne pagal savo Prigimtis, arba, kai nepažįsta kitų žmonių Prigimčių. Pavyzdžiui, jei žmogus labai myli gamtą, jam gali būti sunku suprasti, kodėl kitas žmogus taip nesidomi gamta, gyvūnais, ar net pykti ant tų žmonių. Tas pats nutinka su aukštos logikos žmonėmis ar auksarankiais. Aplinka neatitinka jų pačių standartų ir tuomet kaupiasi pyktis. Taip pat žmogus gali turėtų žemai išreikštą Administruojančiąją prigimtį, o, tarkime, darbinėje aplinkoje iš jo reikalaujama lentelių, kokių nors paskirstymo sąrašų, suorganizuoti renginį. Taigi tokios užduotys kels stresą ir žmogų vargins.

Gebėjimai – kaip tigrai: stipriai išreikšti gebėjimai yra kaip dideli tigrai, kuriems reikia daug „maisto“ –  gebėjimo realizavimo. Pavyzdžiui, žmogui, kuris yra labai sportiškas, būtinai reikia judėti, atlikti fizinius pratimus, kitaip jis jausis blogai. Mažiems tigrams, žinoma, reikia mažiau maisto: tai tos veiklos, kurias mums patinka daryti kartais: gal tai kasmetinė kelionė po kalnus, mezgimas porą kartų per mėnesį. Tačiau net ir mažiausius tigrus vis tiek reikia maitinti, nes keletas mažų tigrų taip pat gali užgraužti. Tigrų negalima ir permaitinti: įsivaizduokite, jei žmogui, kuriam patinka perstumdyti baldus kelis kart per metus, tai reikėtų daryti kasdien? Tokia situacija sukeltų nedarną ir perdegimą. Taigi Alkanų tigrų koncepcija kalba apie tai, kaip būti darnoje su savimi, kitaip – turėti patenkintą zoologijos sodą.

Juk būna tokių situacijų, kai tiesiog nesusikalbame. Rodos, niekaip vienas kito nesuprantame. Aiškiname kolegai, kad būtinai, būtinai reikia raudonai nudažyti visas kėdes, o kolega mums aiškina, kad raudona labai prastai atspindi šviesą. Lyg ir abu kalbame apie raudoną, bet kažkaip idėjos nesutampa ir prasilenkia. Natūrali komunikacija yra apie tai, kaip bendrauti visoms pusėms suprantama kalba apie tą patį pokalbio objektą.

Darnaus žmogaus centre ieškome asmeniui tinkamų būdų, kurie leistų kasdien patirti srauto būseną darbe, laisvalaikio veiklose, studijose >>

Atsiliepimai apie paslaugas

Projektai „Karjeros akiniai“ ir „1toks unikalus“

Jei norite daugiau sužinoti apie Prigimtis ir intelektus ir tai, kaip jie pasireiškia mūsų kasdienybėje, siūlome paklausyti radijo laidų. Pirmojoje laidoje – „Karjeros akiniai“, kurią kūrėme su Žinių radiju, daugiau kalbame apie tai, kaip tinkamai pasirinkti studijas. Antrojoje – „1toks unikalus“ – su Delfi komanda nagrinėjame skirtingų žinomų žmonių Prigimtis ir intelektus. Taip pat laidoje kalbamės apie sėkmę karjeroje.

Kokiame amžiuje galvoti apie karjerą?

Karjera – ilgas, daug laiko ir pastangų reikalaujantis, tačiau beprotiškai įdomus procesas. Vieno teisingo atsakymo, kada reiktų galvoti apie karjerą – nėra. Tiek ikimokyklinio amžiaus vaikams, tiek darbo jau paragavusiems asmenims, tiek būsimiems senjorams šis klausimas yra aktualus.

Kodėl svarbu tinkamai pasirinkti karjerą?

Paroje turime 24 valandas, iš kurių 8 mes miegame ir 8 dirbame, o visoms kitoms veikloms, kurios galėtų mus pradžiuginti, lieka tik 8 valandos, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad mūsų 8 darbo valandos mums teiktų kaip įmanoma daugiau džiaugsmo.

Gyvenimo veiklos meniu. Kaip rasti balansą karjeroje?

Atvykę į restoraną, tikimės, kad meniu bus aperityvas, užkandžių, pagrindinis patiekalas bei, žinoma, desertas. Kiekvienas mūsų aiškiai suprantame, kad vien tik užkandžių ar vien tik desertų visavertei mitybai tikrai neužtenka. Lygiai taip pat ir mūsų veiklai gyvenime neužtenka vien tik pramogų, kad visiškai realizuotume savo potencialą.

Kam reikia korepetitoriavimo?

Tiek mokyklinio amžiaus jaunuoliai, tiek jų tėvai susiduria su problema, kad mokymosi pasiekimai kartais nėra tokie, kokių norėtume. Būtent tuomet daugelis kreipiamės korepetitorių pagalbos. Tačiau ar tikrai korepetitoriai visais atvejais yra naudingi ir tikrai padės sustiprinti žinias? Visgi ši paslauga kainuoja nemažus pinigus, todėl norisi būti užtikrintiems dėl rezultatų.

Kas geriau: profesinis ar universitetinis išsilavinimas?

Vien universiteto baigimas negarantuoja tau sėkmės ir savirealizacijos. Renkantis kelią, labai svarbu suvokti savo praktiškumą ir gabumus bei gebėjimus – prigimtis ir intelektus, nes tik sąmoningas pasirinkimas garantuoja sėkmę

Karjeros pasirinkimo stereotipai

Studijų arba profesijos pasirinkimas neretam įvaro galvos skausmą: informacijos daug, aiškios metodikos nėra, mados keičiasi, rodos, kas savaitę. Tėvai sako rinktis vieną, mokytojai – kitą, o draugai turi dar ir savo nuomonę. Straipsniai, kurie turėtų pagelbėti, neretai prikimšti stereotipų, per kuriuos įžvelgti prasmę – sudėtinga. Tėvų, draugų, mokytojų nepakeisime, bet pabandykime panagrinėti stereotipus ir išmokime juos atpažinti.