Koks žmogus yra darnus?

Home / Darnaus žmogaus centras / Koks žmogus yra darnus?
Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.

STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker

Ši frazė jokiu būdu nereiškia, kad turime su šypsena atlikti nemėgstamas veiklas. Tai reiškia, kad galime atrasti, kurios veiklos mums tinkamos, o kurios – vargina. Galime bandyti paversti neįdomias veiklas smagesnėmis. Galime realiai „pamatuoti“, ar neperdegėme, nes net ir pačių tinkamiausių veiklų kasdien mums gali būti šiek tiek per daug.

Darnus žmogus džiaugiasi gyvenimu, supranta save ir savo poreikius, darnaus žmogaus veiksmai atitinka jo pasaulėžiūrą. Darnus žmogus yra darnus ne tik pats sau. Darnus žmogus supranta, kad visi esame skirtingi, ir tai priima.

Paprastai tariant, tai žmogus, turintis mėgstamą darbą ir prasmingą laisvalaikį, žmogus, kuris gale dienos nesijaučia pervargęs. Jis žino, kada reikia pailsėti ir KAIP tai padaryti jam geriausiu būdu. Darnus žmogus priima kitų nuomonę, nes labai aiškiai supranta, kad ne visi turime tokius pačius pomėgius ar stiprybes. Taip pat jis neatlieka veiksmų, nesutampančių su jo nuomone ar vidiniu pasauliu.

Kilo klausimų? Rašykite mums:

Koks žmogus yra darnus?

Kaip veikia darnaus žmogaus centras?

 1. Padedame jums suprasti save, pažinti savo Prigimtis ir Intelektus.
 2. Paaiškiname, kaip panaudoti labiausiai išreikštas asmens savybes.
 3. Padedame rasti atsakymus į jums svarbiausius klausimus.
 4. Konsultacijų metu kartu diskutuojame apie rūpimą klausimą įvairiais kampais.
 5. Padedame susidaryti kilusių klausimų sprendimo planą.

Kokius metodus ir sistemas taikome?

Spręsdami jūsų klausimus, taikome koučingą, Daugialypių intelektų ir prigimčių, srauto ir iškreipto srauto teorijas, taip pat karjeros sistemas: KIS, KALBA Multiple Natures, egoCOMPASS ir įvairius Žmogaus darnos įrankius. Mūsų centre dirba karjeros ir koučingo specialistai, psichologai, studijų užsienyje specialistai.

Kokius klausimus sprendžiame?

 • Ieškote sau tinkamiausių studijų ar profesijos?
 • Norite pasiekti balansą tarp laisvalaikio ir darbo?
 • Ieškote būdų, kaip geriau suprasti savo vaikų poreikius?
 • Norite žinoti, ar jums verta keisti dabartinį darbą į kitą? Jei taip - į kokį?
 • Domitės, kokiomis veiklomis užsiimti, išėjus į pensiją?
 • Norite sužinoti, kaip formuoti efektyvią komandą?

Ieškote darnos kitose gyvenimo srityse? Klauskite – galbūt mes galime padėti!

Mūsų filosofija

Kodėl „darna“?

Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos tam tikrose gyvenimo srityse. Plačiau >>

Koks žmogus yra darnus?

Darnaus žmogaus nekamuoja stresas, jis turi energijos ir priima gerus sprendimus. Norime, kad Lietuvoje tokių žmonių būtų daugiau >>

Prigimtys ir intelektai

Savęs pažinimo procese naudojame Hovardo Gardnerio Daugialypių intelektų ir Steveno Rudolpho Daugialypių prigimčių teorijas >>

Srautas ir Iškreiptas srautas

Darnaus žmogaus centre ieškome asmeniui tinkamų būdų, kurie leistų kasdien patirti srauto būseną darbe, laisvalaikio veiklose, studijose >>

Darnaus žmogaus centro paslaugos

Paslaugos suaugusiems

Suaugusiems žmonėms padedame atrasti savus Intelektus ir Prigimtis, rasti balansą tarp laisvalaikio ir darbo, sužinoti, kaip keisti karjerą (ar verta ją keisti) ir išmokti geriau suprasti savo vaikų, sutuoktinių ir artimųjų poreikius.

Studentams suteikiame galimybę išsiaiškinti, kaip „neskausmingai“ pakeisti studijų kryptį, būsimiems senjorams padedame pasirengti įdomių veiklų sąrašą.

Įmonėms padedame atrasti atsakymus, kaip atrinkti tinkamus kandidatus, kaip formuoti komandas ir efektyviai paskirstyti užduotis.

PLAČIAU

Paslaugos moksleiviams

Moksleiviams yra svarbu suteikti kuo daugiau pagalbos ir žinių, renkantis užklasines veiklas, mokomuosius dalykus, studijų kryptį. Suprasdami šį poreikį, padedame moksleiviams geriau pažinti save, nepasiklysti tarp daugybės specialybių ir pasirinkti tinkamą studijų ir karjeros kryptį.

Rengiame įvairius mokslo metais ir vasarą vykstančius užsiėmimus, kuriuose ugdome jaunuolių asmenines ir profesines kompetencijas. Organizuojame tarptautinę aukštojo mokslo užsienyje ir karjeros parodą, kurioje moksleiviai ir jų tėvai gali susipažinti su studijų užsienyje ir karjeros pasirinkimo galimybėmis.

PLAČIAU