Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us
Rytis Jurkėnas

Rytis Jurkėnas – edukacinių bendrovių „KALBA” ir „Ego Perfectus” kūrėjas Lietuvoje ir Latvijoje bei profesionalus karjeros konsultantas, išmanantis ne tik švietimo srities subtilybes, bet ir puikiai įvaldęs įvairius karjeros pasirinkimo ir sprendimo priėmimo įrankius. Ryčio sukurtomis ir įdiegtomis metodologijomis naudojasi „KALBA” ir „Ego Perfectus” karjeros konsultantai. Konsultacijose naudojami Žmogaus Darnos instrumentai padeda atskleisti prigimtinius talentus, stiprybes, atrasti savo ateities studijų ir karjeros sritį ar žengti pirmus žingsnius link karjeros pokyčių. Šie instrumentai padeda rasti darną ir balansą tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje veikloje.

Rytis Jurkėnas yra sertifikuotas „Multiple Natures” ir „Morrisby“ organizacijų karjeros specialistas. Jis aplankęs daugiau kaip 100 universitetų ir vidurinių mokyklų visame pasaulyje, giliai išstudijavęs išsivysčiusių šalių švietimo sistemas bei mokymo metodus. Todėl drąsiai gali diskutuoti apie skirtingas švietimo sistemas, kultūrinius skirtumus ir naujausias edukacijos tendencijas.

Profesinės kompetencijos, įgytos lankant Anglijos Nepriklausomų mokyklų asociacijos organizuotus karjeros konsultantų mokymus ir dalyvaujant įvairiose prestižinių Anglijos universitetų karjeros konsultantų konferencijose, leidžia Ryčiui sėkmingai konsultuoti savo potencialo ieškančius būsimus profesionalus, padėti jauniems žmonėms geriau pažinti savo prigimtis, stipriąsias savybes, renkantis ateities specialybę ar karjerą. Sukaupta asmeninė patirtis ir profesinės žinios leido tapti vienu pirmųjų studijų užsienyje ekspertu Lietuvoje.

Savo pavyzdžiu Rytis įrodė, jog keisti veiklos kryptį niekada nevėlu, kuomet pats po ilgų medicinos studijų, o vėliau magistro studijų ISM vadybos universitete, susiejo savo tolimesnę karjerą būtent su edukacijos sritimi, nes tai yra sritis, kurioje jaučia aistrą ir mato galimybę pakeisti žmonių ateitį.

Skaitydamas pranešimus tarptautinių studijų ir švietimo srities konferencijose bei vesdamas praktinius Prigimčių ir Intelektų, karjeros konsultavimo seminarus, mokymus, Rytis pastebi tendenciją, kad vis daugiau tiek patys žmonės, tiek darbdaviai yra linkę investuoti į edukaciją ir savęs tobulėjimą. Šiuolaikinės technologijos ir globalus pasaulis verčia susidurti su neišvengiamais pokyčiais ir iššūkiais, o išsilavinę žmonės – tai laisvi žmonės, kurie ne tik drąsiai prisiima atsakomybę už savo veiksmus ir gyvenimą, bet ir skatina mus visus tobulėti.

Anot Ryčio, šiuolaikinis jaunimas yra drąsus ir atviras naujovėms, turintis savitą požiūrį į gyvenimą ir vertybes. Tad belieka su jais rasti bendrą kalbą ir suteikti jiems galimybę atskleisti savo unikalius gebėjimus ir prigimtis, padėsiančias realizuoti savo potencialą.

Remiantis šia idėja, buvo įgyvendinta seniai puoselėta mintis įsteigti pirmąjį Lietuvoje Darnaus Žmogaus Centrą, kurio misija yra padėti geriau pažinti save, rasti darną savyje ir su pasauliu, lengviau padaryti esminius tiek profesinius, tiek gyvenimo pasirinkimus. Šio centro veikla leidžia pasidžiaugti ne tik augančiu Lietuvos jaunimo sąmoningumu, bet ir puikiais rezultatais.

Kontaktai žiniasklaidai:
[email protected]
8 610 110 00