Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Parengimas penktai klasei

Pasiruoškite penktos klasės stojamajam egzaminui su profesionalais. 

Viskas puikiai! Paulius labai patenkintas pamokomis, labai daug išmoko naujų dalykų ir patobulino jau turimas žinias. Ačiū puikioms mokytojoms! Tik patys geriausi atsiliepimai :)
Labai norėtume pas Jus tęsti anglų k. pamokas. Ar būtų tokia galimybė?
Ačiū dar kartą!

Renata

Labai puikūs mokytojai ir idomios pamokos, puiki aplinka ir puikus bendravimas. Vaikams labai patinka šios pamokėlės. Yra įgijama daug vertingų ir naudingų žinių. Labai profesionali anglų kalbos mokytoja. Vaikai labai pamilo bendrųjų dalykų mokytoją. Pažanga tikrai yra, tą pastebi ir mokytojai mokykloje, pagerėjo įvertinimai. Didelė padėka mokytojams.

Evelina

Registruokitės į kursą

[cmsmasters_button button_link="#individualai" button_text_align="left" button_style="cmsmasters_but_icon_light_bg" button_font_weight="normal" button_font_style="normal" button_icon="cmsmasters-icon-right-open" button_border_style="solid" animation_delay="0"]ndividualūs kursai[/cmsmasters_button]
Filtrai Rikiuoti
Valyti filtrus Pritaikyti
Kurso informacija
Papildoma informacija
Kaina
Pradžia:
2023-09-09
Perkamo kurso trukmė:
7 mth.
Pamokų laikai:
VI 09:00 - 12:30
Vytauto pr. 32, Kaunas
P.K.:NUOT2903
Liko paskutinė vieta!
Mokomoji medžiaga kainuos 10–35€
Grupės dydis:
4 - 7
169.00 946.40 Kviečiame 4 klasės moksleivius, norinčius mokytis gimnazijoje nuo 5 klasės, ruoštis stojamajam egzaminui kartu su profesionaliais „Kalba.Lt“ korepetitoriais.

 

Pasiruošimo egzaminams kursų metu vaikučiai mokosi kryptingai ir nuosekliai visus mokslo metus. Žingsnis po žingsnio jie stiprina visų keturių mokomųjų dalykų žinias bei įgūdžius: lietuvių ir anglų kalbų, matematikos ir pasaulio pažinimo.

Įdomių pamokėlių metu akcentuojamas užduočių atlikimas per numatytą laiką. Taip vaikai įgis egzaminui būtinų įgūdžių: jie bus susipažinę su egzamino laikymo tvarka, mokės susidoroti su stresu ir pasitikėti savimi tikrojo testo ar egzamino metu.

Programoje naudojamos užduotys ir veiklos yra įdomios ir keliančios iššūkių – taip skatinama vaikų motyvacija mokytis ir formuojama pozityvi mokymosi patirtis.

Mokydamiesi nuosekliai visus mokslo metus, vaikai ne tik stiprina savo akademinius rezultatus, gauna daugiau žinių, bet ir įgyja didesnį pasitikėjimą savo jėgomis, išmoksta argumentuotai apginti savo nuomonę. Šios žinios ir įgūdžiai atsispindės jų pasiekimų rezultatuose mokykloje, leis tinkamai išlaikyti gimnazijos egzaminus bei jaustis užtikrintai stojamojo pokalbio metu.

Jurgita Verbylė

Paslaugos moksleiviams