Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Architektūros srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Falmouth University

Apie architektūros studijas

Architektūra – tai didelių konstrukcijų ar pastatų projektavimo menas ir mokslas. Tie, kurie pasirenka architektūros krypties studijas, turi būti gabūs tiek tiksliesiems mokslams, tiek menams, nes architektūriniai sprendimai turi būti priimami atsižvelgiant į meninius aspektus ir matematinius bei inžinerinius skaičiavimus.

Architektūros pirmakursiai mokysis visko, pradedant spindulio veikimo principu ir baigiant tikslių 3D dizainų konstravimo rankomis ar naudojant kompiuterines programas.

Studentai lankys istorijos, menų ir technologijų paskaitas, taip pat kompiuterinio projektavimo seminarus, kurių tikslas – suteikti žinias apie projektavimo programas, kad būtų galima įgyvendinti individualius projektus studijų metu ir po jų.

Studijuodami šioje srityje išmoksite glaudžiai dirbti komandoje, atlikti detalius brėžinius ranka ir kompiuterinėmis programomis, įgysite praktinių problemų sprendimo įgūdžių ir žinių apie dabartinius architektūrinius projektus bei iššūkius.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Architektūros specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

  • Architektūros technologija. Architektūros technologijų specializacija sujungia kūrybinį architektūros meną su technologiniais aspektais, reikalingais dizainui atgaivinti. Architektūros technologijų specialistai turės labai gilias informacinių technologijų žinias ir kiekvieną dieną dirbs su įvairia kompiuterine programine įranga, įskaitant 3D projektavimo programas.
  • Architektūros inžinerija. Architektūros inžinerija yra labiau techninė specializacija, kurioje mažiau dėmesio skiriama dizainui ir menui, o daugiau – matematikai ir fizikai. Architektūros inžinerijos studentai nagrinėja konstrukcijų, tokių kaip apšvietimas, vėdinimas, šildymas ir aušinimas, projektavimo sistemas.
  • Architektūros dizainas. Architektūrinio dizaino specializacija labiau sutelkia dėmesį į kūrybinę architektūros pusę, reikalaudama iš studentų turėti stiprius piešimo ir projektavimo įgūdžius. Studentai taip pat lavins techninius įgūdžius, studijuodami pastatų ir erdvių projektus, susijusius su žmonių gyvenimo ir darbo aplinka, jų subtilybes.
  • Interjero architektūra. Interjero architektūros studentai daugiausia dėmesio skirs interjero erdvių supratimui ir plėtrai, taikydami įvairius dizaino metodus. Šios srities specialistai mokosi sukurti vizualiai malonias ir funkcines erdves, studijuodami spalvų, medžiagos, apšvietimo, terpės ir formos aspektus. Interjero architektūros specialybę turintys absolventai įgis įgūdžių, reikalingų plėtoti parodų dizaino, montavimo, baldų dizaino ar profesionalaus interjero dizainerio karjerą.

Karjeros kryptys

Architektūros karjera yra daug platesnė, nei galėtų pasirodyti iš pradžių. Daugelis praktikuojančių architektų nusprendžia dirbti savarankiškai arba agentūroje. Taip pat architektai gali dirbti miestų savivaldybėse ar valstybinėse institucijose.

Keletas konkrečių specialybių, kurioms reikalingas architektūros diplomas:

  • Architektūros technologas;
  • Kraštovaizdžio architektas;
  • Pastatų matininkas;
  • Planavimo ir plėtros matininkas;
  • Miesto dizaineris;
  • Konstruktorius inžinierius.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Oxford Brookes university
Oxford Brookes university

Oxford Brookes University savo veiklą pradėjo 1865 m. kaip Oksfordo meno mokykla. Tai tebuvo vienas kambarys Taylor instituto pirmame aukšte. Laikui bėgant, prie menų mokyklos prisijungė technikos mokykla, buvo atidaryta laboratorija, ir vienas kambarys tapo tuo, kuo yra šiandien – pasaulinio lygio universitetu, kuriame studijuoja 18 tūkst. studentų

SKAITYTI »
Logotipas17
Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth – tai universitetas, galintis didžiuotis puikia nacionaline ir tarptautine reputacija. Universiteto darbuotojai ir studentai dirba tiek su pasaulyje puikiai žinomais prekių ženklais, tiek su vietinėmis įmonėmis.

SKAITYTI »
ravensbourne university
Ravensbourne University London

Puikiai vertinamos yra šio universiteto animacijos, architektūros, skaitmeninės fotografijos ir kitos programos. Universitetas bendradarbiauja su daugeliu įvairių įmonių – studentai jose dažnai atlieka įvairias praktines užduotis, taip įgaudami puikios darbinės patirties.

SKAITYTI »
Logotipas_0006_admin-ajax (21)
University of the Arts London

University of the Arts London yra didžiausia aukštojo mokslo institucija, skirta mados, meno, dizaino ir scenos menų studijoms. Universitetas, įkurtas 2004 m., sujungė 6 skirtingus menų, dizaino, mados ir medijų koledžus. Potencialūs studentai, norintys studijuoti šiame universitete, gali rinktis pageidaujamą studijų programą iš mados fotografijos, mados verslo, iliustracijos, architektūros, mados žurnalistikos bei kitų krypčių.

SKAITYTI »
cardiff university
Cardiff University

Universitetas, įkurtas 1883 metais, savo veiklą pradėjo su 102 bakalauro studijų studentais ir 13 personalo darbuotojų. Šiandien Cardiff universitetas turi daugiau nei 31 tūkst. studentų ir yra laikomas didžiausiu Velse. Universitetas padalintas į tris pagrindines mokyklas: menų; humanitarinių ir socialinių mokslų; bei biomedicinos, fizikos ir inžinerijos mokslų. Studentai čia gali studijuoti verslą, teisę, politiką, muziką, mediciną, psichologiją, architektūra ir daug kitų programų.

SKAITYTI »
University of East London
University of East London

Tai šiuolaikinis universitetas, įsikūręs Anglijos sostinės Londono rytinėje pusėje, dviejuose moderniuose studentų miesteliuose – Docklands ir Stratford. Šis universitetas turi daugiau nei šimtmečio istoriją ir iki pat šių dienų siūlo aukštos kokybės studijas, platų studijų programų pasirinkimą, perspektyvias karjeros galimybes ir įdomius studijų metus.

SKAITYTI »
University of Gloucestershire
University of Gloucestershire

Tai vienas geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgiant į darbuotojų, apdovanotų nacionaliniais mokytojų apdovanojimais už gebėjimo su studentais dirbti kaip su kolegomis, skaičių. Be to, šis universitetas patenka į TOP 20 finansų, filmų kūrimo ir fotografijos studijų srityse.

SKAITYTI »
University of West London
University of West London

Universitetas įsikūręs viename sėkmingiausių verslo regionų vakarų Londone. Jis garsėja kokybiškomis verslo vadybos, kompiuterių mokslų ir informacinių technologijų, teisės, psichologijos, menų, bibliotekininkystės ir kt. sričių studijomis. Vakarų Londono universitetas pripažintas geriausiu tarp visų sostinės universitetų, atsižvelgiant į studentų pasitenkinimą studijomis.

SKAITYTI »