Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Astronomijos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about astronomy

Apie astronomijos studijas

Astronomija – vienas seniausių mokslų. Jo pradmenys jau prieš kelis tūkstančius metų buvo žinomi babiloniečiams, egiptiečiams ir kinams, kurie taikė juos, matuodami laiką ir orientuodamiesi pasaulio šalių atžvilgiu.

Astronomijos studijos apima teorijos taikymo ir praktinio stebėjimo derinį, nors kai kuriuose kursuose daugiau dėmesio bus skiriama vienam iš šių aspektų. Stebėjimų metu studentai naudoja teleskopus ar kitą profesionalią įrangą pagrindinėse observatorijose, o tai dažnai suteikia galimybę keliauti po visą pasaulį.

Astronomijos studentai taip pat nemažai laiko praleidžia prie kompiuterio ekrano, nes kompiuterinė analizė yra pagrindinis šiuolaikinės astronomijos komponentas.

Studijuodami šioje srityje išmoksite problemų sprendimo technikos, duomenų rinkimo ir analizės metodų, bendrinių informacinių technologijų ir laiko planavimo įgūdžių.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Astronomijos specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

  • Kosmologija. Kosmologija yra visatos atsiradimo, evoliucijos ir struktūros tyrimų mokslo sritis. Nors bendra astronomija nagrinėja atskirus dangaus objektus, kosmologija yra susijusi su visata kaip visuma. Ji taip pat glaudžiai yra susijusi ir su fizika, todėl, jei norite specializuotis šioje srityje, būkite pasirengę fizikos paskaitoms!
  • Astrofizika. Astrofizika nagrinėja dangaus objektų, įskaitant žvaigždes, planetas ir galaktikas, fiziką ir savybes, būdingus jų elgesius. Kai kurios iš labiausiai intriguojančių astrofizikos tyrimų sričių apima bandymus nustatyti tamsiosios medžiagos, tamsiosios energijos ir juodųjų skylių savybes; ar įmanoma keliauti laiku, ar gali susiformuoti kirmgraužos, ar egzistuoja multiversa; taip pat – visatos kilmė bei galutinis likimas.
  • Planetos geologija. Tie, kurie specializuojasi planetų geologijoje, taiko geologinius tyrimus, kad sužinotų apie planetų, mėnulių, kometų, asteroidų ir viso kito, kas ten plūduriuoja, sudėtį ir elgesį. Ši studijų sritis yra glaudžiai susijusi su žemės geologija.

Karjeros kryptys

Astronomijos sritis siūlo unikalias galimybes, susijusias su įvairiais įspūdingais objektais, tokiais kaip kosmoso elementai ar nuolat iškylantis nežemiškos gyvybės klausimas. Astronomijos specialistai turi galimybę atlikti tyrimus ir išbandyti savo teorijas įvairiose astronomijos srityse.

  • Universiteto profesorius.
  • Planetariumo direktorius.
  • Meteorologas.
  • Tyrimus vykdantis mokslininkas.
  • Klimatologas.
  • Aviacijos inžinierius.
  • Astronomas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Portsmouth
University of Portsmouth

Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

SKAITYTI »
Logotipas_0018_admin-ajax (9)
University of Leicester

Leicester miestas pripažintas pačiu studentiškiausiu miestu Didžiojoje Britanijoje, kuriame yra įkurtas vienas seniausių universitetų. Šis miestas per pastaruosius metus buvo pripažintas geriausia vieta gyventi Anglijoje pagal augimo indeksą. Universitetas išsiskiria galimybe pasirinkti tarp vientisųjų ir jungtinių studijų programų.

SKAITYTI »
Logotipas_0022_admin-ajax (6)
University of Hertfordshire

Universitetas įsikūręs Hatfildo miestelyje, kuris yra vos 25 min. kelio traukiniu iki Londono. Ši aukštoji mokykla pasižymi patogiu universiteto miestelio pastatų išdėstymu bei inovatyvumu. Remiantis pasauliniais reitingais, universitetas patenka tarp moderniausių pasaulio universitetų.

SKAITYTI »
University of Hull
University of Hull

Universitetas yra Anglijos šiaurės rytuose, ypač garsus sporto bei medicinos studijų programų srityse. Tai įrodo daugiau kaip 50 universiteto sporto komandų, nuolat dalyvaujančių nacionalinėse varžybose. Be to, universitete atidarytame biomedicininių tyrimų institute atliekami tyrimai yra svarbūs tarptautiniu mastu.

SKAITYTI »
Nottingham Trent University
Nottingham Trent University

Universitetas įkurtas Notingamo mieste (Nottingham), centrinėje Anglijos dalyje. Šis universitetas buvo paskelbtas geriausiu tarptautiniu universitetu studentams, Didžiojoje Britanijoje. Jam priklauso keturi studentų miesteliai, iš kurių du buvo įvertinti aukščiausiu apdovanojimu už ekologiją.

SKAITYTI »
University of Surrey
University of Surrey

Universitetas įsikūręs vaizdingame Guildfordo mieste, kuris nuo Londono nutolęs 50 km. Ši aukštoji mokykla pelnė daugybę apdovanojimų mokslo, tyrimų, inovacijų kategorijose bei yra viena pagrindinių tyrimų centrų satelitų, palydovų bei telekomunikacijų srityse.

SKAITYTI »