Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Biologijos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about biology

Apie biologijos studijas

Biologija – tai mokslas, tiriantis gyvąją gamtą (organizmų kilmę, fizinę struktūrą, cheminę sudėtį, funkcijas, raidą, vystymąsi).

Biologijos krypties studijų pirmakursiai dažniausiai turi didelį paskaitų ir praktikos krūvį. Molekulinės biologijos, genetikos, epidemiologijos praktiniai darbai dažniausiai vyksta laboratorijose, o iš ekologijos ir gamtosaugos studentų tikimasi įsitraukimo realiose tiriamosiose lokacijose.

Aukštesniuose kursuose balansas tarp teorijos ir praktikos mažės: arba daugiau laiko praleisite prie mokslinių straipsnių teorinio nagrinėjimo, arba didžiąją laiko dalį skirsite darbui laboratorijoje.

Studijuodami šioje srityje išmoksite glaudžiai dirbti komandoje, naudotis laboratorijos įranga, įgysite analitinių ir laiko planavimo sugebėjimų.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Biologijos specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

 • Molekulinė biologija. Tai sritis, kurios specialistai tiria DNR, mutacijas, aiškinasi, kaip sąveikauja mažiausi gyvų organizmų statybiniai blokai. Šioje srityje taip pat sprendžiami senėjimo, modernios medicinos, įvairiausių ligų klausimai molekuliniame lygmenyje.
 • Skaitmeninė biologija. Biologijos sritis, kurios studentai modeliuoja įvairius biologijos procesus skaitmeninių technologijų pagalba. Taip pat, šios srities atšaka yra sukauptos informacijos išsaugojimas, organizavimas, įrankių modeliavimui kūrimas.
 • Žmonių biologija. Mokslas, siekiantis paaiškinti procesus ir įvykius, dėl kurių čia esame tokie, kokie esame. Tiriamos evoliucijos, genetikos teorijos.
 • Gyvūnų biologija (zoologija). Gyvūnų biologijos specialistai aiškinasi, kaip teisingai vykdyti gyvulininkystės procesus, tiria epidemijų (paukščių, kiaulių gripo) pernešėjus, jūrinė biologija sprendžia vandenynų ekosistemų problemas.

  Karjeros kryptys

  Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad biologijos specialistai gali dirbti tik mokslinį darbą, tai – ne visiškai tiesa. Biologai gali dirbti įvairiose tyrimų grupėse, kokybės inspektoriais maisto ar farmacijos pramonėje, patentuoti naujus gaminius ar dirbti medicinos srityje.

  Keletas konkrečių specialybių, kurioms reikalingas biologo diplomas:

  • biotechnologas;
  • jūrų biologas;
  • mikrobiologas;
  • nanotechnologas;
  • gamtosaugininkas;
  • farmacijos specialistas;
  • zoologas;
  • grunto specialistas.

  Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

  Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

  Logotipas18
  Bangor university

  Bangor universitetas patenka į UK TOP 10 geriausių universitetų sąrašą, vertinant studentų pasitenkinimą studijų kokybe. Universiteto studentams siūlomos stažuotės įvairiose įmonėse, o tai leidžia ne tik puikiai pritaikyti įgytas žinias, bet ir papildomai užsidirbti.

  SKAITYTI »
  Oxford Brookes university
  Oxford Brookes university

  Oxford Brookes University savo veiklą pradėjo 1865 m. kaip Oksfordo meno mokykla. Tai tebuvo vienas kambarys Taylor instituto pirmame aukšte. Laikui bėgant, prie menų mokyklos prisijungė technikos mokykla, buvo atidaryta laboratorija, ir vienas kambarys tapo tuo, kuo yra šiandien – pasaulinio lygio universitetu, kuriame studijuoja 18 tūkst. studentų

  SKAITYTI »
  University of Reading
  University of Reading

  Reading universitetas, įkurtas 1892 m., šiandien yra laikomas stipriu Jungtinės Karalystė universitetu, sukaupusiu ilgametę patirtį aukštojo mokslo srityje. Ypatingas dėmesys skiriamas tarptautiniams studentams, jiems teikiama konsultantų pagalba, informacija prieš atvykstant studijuoti, pasitikimai oro uoste, klubai ir draugijos, padedantys tarptautiniams studentams Jungtinėje Karalystėje jaustis kaip namuose.

  SKAITYTI »
  Logotipas19
  Bath Spa University

  Bath Spa universitetas buvo įkurtas kaip modernus, novatoriškas universitetas 2005 metais, tačiau universiteto šaknys atsekamos netgi 160 metų atgal, iki tuomet gyvavusios Bath menų mokyklos. Bath Spa universitetas ypatingai didžiuojasi savo pedagogais, kurie ne tik dalyvauja įvairiuose moksliniuose tyrimuose, bet ir yra labai gerai žinomi savo sričių specialistai.

  SKAITYTI »
  Radboud University
  Radboud University

  Universitete studijuoja apie 20 tūkst. studentų, o personalą sudaro apie 5 tūkst. darbuotojų. Beveik 11 proc. universiteto studentų – atvykę iš 160 skirtingų pasaulio šalių. Šiuo metu universitetas siūlo 37 bakalauro studijų programas ir netgi 76 – magistro.

  SKAITYTI »
  University of Gloucestershire
  University of Gloucestershire

  Tai vienas geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgiant į darbuotojų, apdovanotų nacionaliniais mokytojų apdovanojimais už gebėjimo su studentais dirbti kaip su kolegomis, skaičių. Be to, šis universitetas patenka į TOP 20 finansų, filmų kūrimo ir fotografijos studijų srityse.

  SKAITYTI »
  University of Worcester
  University of Worcester

  Universitetas įsikūręs vidutinio dydžio mieste Vusteryje, kuris yra Didžiosios Britanijos širdyje. Tai vienas sparčiausiai besivystančių Anglijos universitetų, pasižymintis ypatingu dėmesiu studentams, todėl yra pripažintas vienu iš geriausių pagalbą studentams teikiančių universitetų visoje šalyje.

  SKAITYTI »
  University of Sunderland
  University of Sunderland

  Įsikūręs šiaurės rytų Anglijoje, kur driekiasi geriausi to regiono paplūdimiai. Universitetas pripažintas prieinamiausiu užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje, kuriame pirmauja mechanikos, turizmo ir žiniasklaidos studijų programos.

  SKAITYTI »
  University of Portsmouth
  University of Portsmouth

  Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

  SKAITYTI »