Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Geologijos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about geology

Apie geologijos studijas

Būtina paminėti, kad geologija – tai mokslas ne vien apie akmenis. Geologija tiria ir atsako į klausimus apie Žemės sandarą ir procesus, vykstančius joje. Tai studijos, kuriose tirsite vandenyno gelmes, Žemės drebėjimus, magnetinius laukus, netgi kitas planetas. Šis mokslas glaudžiai siejasi su geografijos, fizikos, biologijos ir chemijos disciplinomis. Tai mokslo šaka, ugdanti kūrybiškumą, o kartu – ir analitinį mąstymą.

Nemažą dalį studijų užima praktiniai užsiėmimai: reikės tyrinėti uolienas, fosilijas, išmoksite nustatyti įvairių organinių junginių amžių, nagrinėsite tyrimų duomenis ir kelsite hipotezes. Pasinersite į Žemės praeitį, prisiliesite prie istorijos, kuri mena pirmąsias gyvybės užuomazgas Žemėje, o tuo pačiu išmoksite prognozuoti ir paaiškinti šiandienos geologinius įvykius: tektoninių plokščių judėjimą, žemės drebėjimus ir ugnikalnių išsiveržimus. Studijų metais sukauptos žinios itin svarbios naujų planetų ir kitų dangaus kūnų pažinimui.

Beveik visose šalyse tarp specialybinių šios studijų programos mokomųjų dalykų galima rasti biologijos, geochemijos, minerologijos, paleontologijos ir fizinės geologijos paskaitas.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Geologijos specializacijos

Kelios populiarios geologijos specializacijos:

 • Aplinkos geologija – tai sritis, kuri koncentruojasi į vandens ir dirvožemio tyrimus, taršos kiekio ir tipo nustatymą. Ji sprendžia klausimus, kaip valyti dirvožemį ir vandenį nuo kenksmingų medžiagų.
 • Geologijos inžinerijos šakos atstovai padeda rasti tinkamas vietas pastatams, tiltams, užtvankoms, tuneliams statyti ir padeda užkirsti kelią nuošliaužoms, kalnų, kopų erozijai.
 • Gamtinių išteklių geologija – tai sritis, kurios specialistai padeda rasti ir išgauti natūraliuosius žemės išteklius: mineralus, dujas, naftą, anglį.
 • Akademinė veikla, edukacija ir leidyba. Pasirinkę šią kryptį, galite mokytis perteikti savo žinias mokiniams, studentams arba mokslinės literatūros skaitytojams.
 • Aplinkosaugos teisė. Pasirinkę šią specializaciją, aiškinsitės įvairius teisinius žmogaus įtakos gamtai aspektus.

Karjeros kryptys

Keletas karjeros kelių, tiesiogiai susijusių su studijomis:

 • geologas-inžinierius;
 • geochemikas;
 • seismologas;
 • hidrogeologas;
 • naudingųjų iškasenų ekspertas.

Kitos karjeros, kuriose geologijos žinios naudingos:

 • aplinkosaugos konsultantas;
 • statybų konsultantas;
 • mineralų vertintojas (pusbrangių ir brangiųjų akmenų).

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Portsmouth
University of Portsmouth

Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

SKAITYTI »
Logotipas_0018_admin-ajax (9)
University of Leicester

Leicester miestas pripažintas pačiu studentiškiausiu miestu Didžiojoje Britanijoje, kuriame yra įkurtas vienas seniausių universitetų. Šis miestas per pastaruosius metus buvo pripažintas geriausia vieta gyventi Anglijoje pagal augimo indeksą. Universitetas išsiskiria galimybe pasirinkti tarp vientisųjų ir jungtinių studijų programų.

SKAITYTI »
Logotipas_0083_admin-ajax (20)
University of Birmingham

Tai antras pagal dydį miestas, turintis virš milijono gyventojų centrinėje Anglijoje, kuriame ir įsikūręs šis universitetas. Šioje aukštojoje mokykloje galima studijuoti beveik viską nuo teisės iki dramos, nuo kriminoligijos iki žurnalistikos, o vėliau visa tai pratęsti doktorantūros studijose.

SKAITYTI »
University College London
University College London

Tai pasauliniu lygiu pripažintas universitetas, kuriame yra 11 fakultetų. Ši aukštoji mokykla kasmet stengiasi išlaikyti savo prestižinę vietą ir aukštus reitingus tarptautiniu lygmeniu. Todėl UCL dirba patys geriausi dėstytojai Didžiojoje Britanijoje, kurie orientuojasi į mažas studentų klases, kad galėtų skirti laiko kiekvienam studentui individualiai.

SKAITYTI »
University of South Wales
University of South Wales

Tai didžiausias Velso universitetas, siūlantis daugiau nei 700 bakalauro ir magistrantūros studijų programų, iš kurių geriausios pripažintos – matematikos ir chemijos. Universitetas turi net penkis studentų miestelius, kurie visi įsikūrę netoli Velso miestų: Kardifo ir Niuporto.

SKAITYTI »
University of the West of England Bristolyje
University of the West of England Bristolyje

Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų.

SKAITYTI »
University of Oxford
University of Oxford

Vienas prestižiškiausių universitetų visame pasaulyje. Senas tradicijas bei reikalavimus turintis universitetas pasižymi aukščiausio lygio išsilavinimu, nepriekaištingais dėstymo standartais, išskirtiniu dėmesiu kiekvienam studentui bei jų pasiekimams.

SKAITYTI »
University of Hull
University of Hull

Universitetas yra Anglijos šiaurės rytuose, ypač garsus sporto bei medicinos studijų programų srityse. Tai įrodo daugiau kaip 50 universiteto sporto komandų, nuolat dalyvaujančių nacionalinėse varžybose. Be to, universitete atidarytame biomedicininių tyrimų institute atliekami tyrimai yra svarbūs tarptautiniu mastu.

SKAITYTI »