Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Muzikos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Southampton university

Apie muzikos studijas

Muzikos studijų yra pačių įvairiausių, padedančių įgyti ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių. Bakalauro studijose jūs ne tik įvaldysite pasirinktą muzikos instrumentą, bet ir gausite galimybę realizuoti save, pasirenkant muzikos edukologiją, komponavimą, muzikos teoriją, muzikos istoriją, muzikos technologijas, muzikos terapiją, pramogų bei muzikos verslą, muzikos kūrimą ir kt. Taigi saviraiškos galimybės muzikos srityje – tikrai labai didelės.

Daugybė universitetų, siūlančių muzikos studijas, yra apjungę muzikos komponavimo ir technologijų studijas, kur dėstoma ne tik teorija bei muzikologija, bet ir mokomasi naudoti skaitmenines technologijas garso įrašymui ir komponavimui.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Muzikos srities specializacijos

Priklausomai nuo savo ateities vizijos muzikos srityje ir karjeros tikslų, galite rinktis muzikos atlikimo arba teorinių muzikos studijų specializacijas.

  • Kompozicija. Ši specializacija reikalauja stiprių muzikologijos žinių, intensyvių grojimo fortepijonu studijų, gebėjimo skaityti partitūras, nustatant jų kompozicijos elementus. Pasirinkę šią specialybę, jūs ne tik puikiai išmanysite muzikos teoriją, bet ir galėsite rašyti muziką atlikėjams ar įvairioms progoms.
  • Muzikos teorija. Ši specializacija skirta būsimiems muzikantams, norintiems ateityje tapti mokytojais, muzikos teoretikais, akademinių muzikos vadovėlių kūrėjais ir pan.
  • Muzikos atlikimas. Ši specializacija reikalauja praktinių įgūdžių, įgyjamų lankant muzikos meistriškumo kursus, grojant koncertuose bei muzikos teorijos, muzikos istorijos bei kitų teorinių muzikos pagrindų. Pasirinkę šią specialybę, turėsite galimybę sugroti gražiausius muzikos pasaulio kūrinius.
  • Muzikos edukologija. Ši specializacija skirta norintiems tapti muzikos pedagogais bei mokyti vaikus ar paauglius muzikos teorijos bei muzikavimo. Baigę šias studijas galėsite dirbti aukštojoje muzikos mokykloje, kolegijoje, valstybinėje ar privačioje muzikos mokykloje.
  • Liturginė muzika. Ši specializacija skirta norintiems tapti kantoriais (bažnyčios choro vadovais) ar koncertmeisteriais bažnyčiose, sinagogose ar mečetėse. Tai – pakankamai sudėtingos specifinės studijos, reikalaujančios ne tik standartinių muzikos žinių, bet ir domėjimosi pasaulio religijų sakralinės muzikos formomis, kurios dažnai pateikiamos skirtingomis pasaulio kalbomis. Tai – unikali, pakankamai reta, bet labai paklausi ir visame pasaulyje vertinama specialybė.

Karjeros kryptys

Baigę muzikos studijas, jūs galėsite tapti:

  • muzikantais;
  • užsiimti muzikos terapija;
  • privačiai mokyti muzikos įvairiose muzikos mokyklose;
  • dirbti garso režisieriais įrašų studijose bei filmavimo aikštelėse.
  • taip pat galite rinktis meno vadovo, renginių organizatoriaus, įgarsintojo, teatro meno vadovo profesijas.

Dažnai muzikantai, siekdami karjeros muzikos srityje, dirba iškart keliuose projektuose ar su keliais darbdaviais – tiek pagal darbo sutartis, tiek kaip laisvai samdomi specialistai. Todėl, baigę muzikos studijas, savo CV būtinai galėsite paminėti šiuos savo gebėjimus: gera atmintis, dėmesio koncentracija, puikūs bendravimo įgūdžiai, komandinis darbas (dirbant su įvairių sričių profesionaliais vadybininkais, orkestrais ir pan.), puiki fizinė ir psichinė savitvarda (gebėjimas valdyti stresą, emocijas, pozityvus mąstymas), puikūs planavimo įgūdžiai (organizuojant ir dirbant įvairiuose projektuose), techniniai įgūdžiai ir kompetencija (naudojant įvairias muzikos kūrimo technologijas), kritinė refleksija (mokėjimas priimti kritiką ir mokymasis iš klaidų, siekiant geresnio rezultato).

Taigi, baigę muzikos studijas, jūs ne tik įgysite žinių, bet ir ugdysite savo klausytojų estetinį muzikos suvokimą. Muzikantai yra labai paklausūs darbuotojai, kurių ieško įvairios muzikos kūrimo kompanijos, muzikinių leidinių leidybos įmonės, muzikos mokyklos, orkestrai, pramogų industrija, įvairios kultūros ir kūrybinių industrijų institucijos.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas18
Bangor university

Bangor universitetas patenka į UK TOP 10 geriausių universitetų sąrašą, vertinant studentų pasitenkinimą studijų kokybe. Universiteto studentams siūlomos stažuotės įvairiose įmonėse, o tai leidžia ne tik puikiai pritaikyti įgytas žinias, bet ir papildomai užsidirbti.

SKAITYTI »
The Institute of Contemporary Music Performance
The Institute of Contemporary Music Performance

1986 m. duris atvėrė Gitaros institutas, tačiau vėliau šiame institute atsirado ir kitos muzikos kūrimo programos: būgnai, vokalas, dainų rašymas, muzikos verslas ir vadyba. Šiuo metu The Institute of Contemporaty Music Performance yra ilgiausiai gyvuojanti muzikos aukštoji mokykla Jungtinėje Karalystėje.

SKAITYTI »
Logotipas19
Bath Spa University

Bath Spa universitetas buvo įkurtas kaip modernus, novatoriškas universitetas 2005 metais, tačiau universiteto šaknys atsekamos netgi 160 metų atgal, iki tuomet gyvavusios Bath menų mokyklos. Bath Spa universitetas ypatingai didžiuojasi savo pedagogais, kurie ne tik dalyvauja įvairiuose moksliniuose tyrimuose, bet ir yra labai gerai žinomi savo sričių specialistai.

SKAITYTI »
SOAS University of London
SOAS University of London

Šis universitetas įsikūręs centriniame Londone ir yra vienas labiausiai tarptautinių universitetų pasaulyje, kuriame studijuoja studentai iš 140 pasaulio šalių.

SKAITYTI »
newcastle-university
Newcastle University London

Newcastle University Londono filialo nedidelis universiteto miestelis garsėja geromis sąlygomis įsilieti į mokslams palankią ir artimus ryšius palaikančią bendruomenę Londono centre.

SKAITYTI »
University of East London
University of East London

Tai šiuolaikinis universitetas, įsikūręs Anglijos sostinės Londono rytinėje pusėje, dviejuose moderniuose studentų miesteliuose – Docklands ir Stratford. Šis universitetas turi daugiau nei šimtmečio istoriją ir iki pat šių dienų siūlo aukštos kokybės studijas, platų studijų programų pasirinkimą, perspektyvias karjeros galimybes ir įdomius studijų metus.

SKAITYTI »
University of Gloucestershire
University of Gloucestershire

Tai vienas geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgiant į darbuotojų, apdovanotų nacionaliniais mokytojų apdovanojimais už gebėjimo su studentais dirbti kaip su kolegomis, skaičių. Be to, šis universitetas patenka į TOP 20 finansų, filmų kūrimo ir fotografijos studijų srityse.

SKAITYTI »
University of Huddersfield
University of Huddersfield

Šis universitetas pavadintas Huddersfield miesto vardu, kuris yra vienuoliktas pagal dydį Jungtinėje Karalystėje. Aukštoji mokykla daug dėmesio skiria studentų verslumo skatinimui, už ką yra gavusi ne vieną apdovanojimą. Efektyvus bendradarbiavimas su įvairiomis kompanijomis ir organizacijomis yra vienas iš universiteto prioritetų.

SKAITYTI »