Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Statybų srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about construction studies

Apie statybų srities studijas

Statybos studijos orientuotos į konkrečią inžinerijos sritį, priklausomai nuo to, kuo norite tapti. Pagrindinėje, statybos vadybos studijų programoje, bus mokoma statybos projektų planavimo, valdymo, sutarčių teisės, sąnaudų skaičiavimo ir saugos procedūrų vertinimo.

Studijų metu ne tik teoriškai, bet ir praktiškai išmoksite valdyti statybos darbus bei išteklius dideliuose statybos projektuose (pvz. kelių, pastatų statyba ir kt.). Studentams skiriamos infrastruktūros plėtros ir priežiūros išteklių skaičiavimo bei valdymo praktinės užduotys, tokiu būdu jūs galite tobulėti, mokytis iš statybos profesionalų bei išmokti dirbti realiomis sąlygomis.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Statybų srities specializacijos

Populiariausios statybos mokslų specializacijos yra šios:

 • Statybos paslaugos apima elektros, mechaninės inžinerijos bei visuomenės sveikatos sritis. Statybų paslaugų dalyko magistrantūros studijos dažnai yra specializuotos, kur daug dėmesio skiriama dizainui, medžiagų tiekimui ar projektų valdymui. Papildomai mokomasi įrengti priešgaisrines sistemas ar žaibolaidžius, elektros tiekimo sistemas ir kt. Studentai praktiškai mokosi tobulinti naujų statinių statybos technologijas.
 • Statybos projektų valdymasŠi specializacija, skirta norintiems siekti statybos vadybininko karjeros. Studijų metu mokysitės rizikos, nekilnojamojo turto ir finansų valdymo, darnaus dizaino dalykų.
 • Geodezija orientuota į gebėjimus kurti žemėlapius ar statybos planus, aprašyti žemės ploto charakteristikas. Studentai mokysis matematikos, geodezijos istorijos, rengs kursinius darbus apie statybų taisykles, kodeksus ir inžinerinius principus. Taip pat studentai galės specializuotis geodezijos, topografijos, statybų, fotogrametrijos ir kadastrinių matavimų srityse. Studijuodami magistrantūros studijose mokysitės iššifruoti ir suprasti sudėtingas matematines problemas bei atlikti tikslius matavimus. Taip pat įgysite žinių apie dirvožemio ir mineralų fizines savybes.

Karjeros kryptys

Baigę studijas, galėsite rinktis šias profesijas:

 • statybos kontrolės inspektoriaus;
 • statybos inžinieriaus;
 • statybų inspektoriaus;
 • statybų vadovo;
 • inspektoriaus;
 • tvarumo konsultanto;
 • architektūros technologo;
 • aplinkos inžinieriaus;
 • įrenginių valdytojo;
 • miesto planuotojo;
 • įvairių statybos projektų vadovo.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

newcastle-university
Newcastle University London

Newcastle University Londono filialo nedidelis universiteto miestelis garsėja geromis sąlygomis įsilieti į mokslams palankią ir artimus ryšius palaikančią bendruomenę Londono centre.

SKAITYTI »
University of East London
University of East London

Tai šiuolaikinis universitetas, įsikūręs Anglijos sostinės Londono rytinėje pusėje, dviejuose moderniuose studentų miesteliuose – Docklands ir Stratford. Šis universitetas turi daugiau nei šimtmečio istoriją ir iki pat šių dienų siūlo aukštos kokybės studijas, platų studijų programų pasirinkimą, perspektyvias karjeros galimybes ir įdomius studijų metus.

SKAITYTI »
HZ University of Applied Sciences
HZ University of Applied Sciences

Universitetas įsikūręs Vlissingen miestelyje. Čia orientuojamasi į kokybę, o ne kiekybę: universitete mokosi apie 4 tūkst. studentų, tad kiekvienas gali sulaukti individualaus dėstytojų dėmesio.

SKAITYTI »
Fontys University of Applied Sciences
Fontys University of Applied Sciences

Šis universitetas – didžiausias universitetas pietų Nyderlanduose. Šiuo metu jame studijuoja apie 44 tūkst. studentų ir dirba 4,5 tūkst. personalo darbuotojų. Svarbiausias universiteto tikslas – išugdyti specialistą, kuris gebėtų dirbti šiandieninėje darbo rinkoje.

SKAITYTI »
University of West London
University of West London

Universitetas įsikūręs viename sėkmingiausių verslo regionų vakarų Londone. Jis garsėja kokybiškomis verslo vadybos, kompiuterių mokslų ir informacinių technologijų, teisės, psichologijos, menų, bibliotekininkystės ir kt. sričių studijomis. Vakarų Londono universitetas pripažintas geriausiu tarp visų sostinės universitetų, atsižvelgiant į studentų pasitenkinimą studijomis.

SKAITYTI »
University of Portsmouth
University of Portsmouth

Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

SKAITYTI »
Logotipas_0022_admin-ajax (6)
University of Hertfordshire

Universitetas įsikūręs Hatfildo miestelyje, kuris yra vos 25 min. kelio traukiniu iki Londono. Ši aukštoji mokykla pasižymi patogiu universiteto miestelio pastatų išdėstymu bei inovatyvumu. Remiantis pasauliniais reitingais, universitetas patenka tarp moderniausių pasaulio universitetų.

SKAITYTI »
Logotipas_0081_admin-ajax (22)
University of Central Lancashire

Tai vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje (čia studijuoja daugiau nei 35 tūkst. jaunuolių). University of Central Lancashire ypač didelį dėmesį skiria istorijos, teisės ir astrofizikos mokslams, tačiau siūlo daug ir įvairių studijų programų: apie 500 bakalauro ir 200 magistrantūros.

SKAITYTI »