Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Technologijų srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Studies in technology

Apie technologijų srities studijas

Ši studijų programa skirta siekiantiems techninio išsilavinimo ir norintiems ateityje dirbti gamybos bei technologijų pramonės srityje. Šios studijos suteiks ne tik teorinių žinių apie šiuolaikines technologijas ir techninius sprendimus, bet ir praktinių įgūdžių, ieškant įvairių technologijų pritaikymo galimybių realiame pasaulyje. Studijų metu gauta teorija derinama su praktika, kuri atliekama realiomis darbo sąlygomis stažuočių metu.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Technologijų srities specializacijos

Technologijos – labai plati sritis, todėl ir specializacijų krypčių yra labai daug. Dažnai jos siejasi su kompiuterių mokslu, inžinerija.

Pristatome keletą populiariausių technikos krypties specializacijų:

  • Automatika. Ši specializacija yra susijusi su robotika, elektrooptika, kibernetiniu saugumu, ryšiais, jutikliais ir daugeliu kitų mokslo technologijų. Studijų programa apima programavimo ir techninių problemų sprendimo, kompiuterinio projektavimo, inžinerinės matematikos ir robotikos dalykų pagrindus.
  • Technologijų vadyba orientuota į technologijų administravimą, susijusį su apskaita, finansais, tiekimo grandinių valdymo, visuomenės sveikatos informacija, žmogiškųjų išteklių valdymu ir komunikacija. Šios studijos sujungia verslo principus su technologiniais problemų sprendimo būdais, taip padedant valdyti duomenis ir pasiekti savo tikslus. Studijų programa apima kompiuterinių sistemų, valdymo bei lyderystės studijų dalykus.
  • Informacinės technologijos. Šioje specializacijoje daugiausia dėmesio skiriama e-komercijai, e-verslui ir verslo informacijos IT sprendimams.

Be šių specializacijų galite rinktis telekomunikacijų, belaidžių ryšių, statybos technologijų, informatikos, kompiuterinių technologijų, duomenų apsaugos, elektronikos, jūrų technologijų, robotų technikos, saugumo informacinių technologijų ir kitas sritis.

Karjeros kryptys

Baigę bakalauro studijas, turėsite puikias karjeros galimybes bet kurioje pramonės šakoje. Ypač jaučiama didėjanti IT specialistų paklausos tendencija sveikatos priežiūros ir mokslo įstaigose.

Ateities karjera tiesiogiai priklauso nuo jūsų pasirinktos specializacijos. Baigę studijas daugelis tampa:

  • Robotikos inžinieriais.
  • Profesoriais.
  • Matematikais.
  • Statistikos skaičiavimų specialistais.
  • Gamybos specialistais.
  • Automatizavimo mokslo darbuotojais.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Huddersfield
University of Huddersfield

Šis universitetas pavadintas Huddersfield miesto vardu, kuris yra vienuoliktas pagal dydį Jungtinėje Karalystėje. Aukštoji mokykla daug dėmesio skiria studentų verslumo skatinimui, už ką yra gavusi ne vieną apdovanojimą. Efektyvus bendradarbiavimas su įvairiomis kompanijomis ir organizacijomis yra vienas iš universiteto prioritetų.

SKAITYTI »
University of Sunderland
University of Sunderland

Įsikūręs šiaurės rytų Anglijoje, kur driekiasi geriausi to regiono paplūdimiai. Universitetas pripažintas prieinamiausiu užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje, kuriame pirmauja mechanikos, turizmo ir žiniasklaidos studijų programos.

SKAITYTI »
University of Portsmouth
University of Portsmouth

Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

SKAITYTI »
Logotipas_0018_admin-ajax (9)
University of Leicester

Leicester miestas pripažintas pačiu studentiškiausiu miestu Didžiojoje Britanijoje, kuriame yra įkurtas vienas seniausių universitetų. Šis miestas per pastaruosius metus buvo pripažintas geriausia vieta gyventi Anglijoje pagal augimo indeksą. Universitetas išsiskiria galimybe pasirinkti tarp vientisųjų ir jungtinių studijų programų.

SKAITYTI »
Logotipas_0022_admin-ajax (6)
University of Hertfordshire

Universitetas įsikūręs Hatfildo miestelyje, kuris yra vos 25 min. kelio traukiniu iki Londono. Ši aukštoji mokykla pasižymi patogiu universiteto miestelio pastatų išdėstymu bei inovatyvumu. Remiantis pasauliniais reitingais, universitetas patenka tarp moderniausių pasaulio universitetų.

SKAITYTI »
Logotipas_0081_admin-ajax (22)
University of Central Lancashire

Tai vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje (čia studijuoja daugiau nei 35 tūkst. jaunuolių). University of Central Lancashire ypač didelį dėmesį skiria istorijos, teisės ir astrofizikos mokslams, tačiau siūlo daug ir įvairių studijų programų: apie 500 bakalauro ir 200 magistrantūros.

SKAITYTI »
Logotipas_0035_admin-ajax (14)
The University of Greenwich

Yra pripažintas geriausiu universitetu pagal studijų kokybę. Universitetas labai rūpinasi atvykusiais studijuoti, todėl įsteigta pagalbos tarnyba, teikianti informaciją, besirūpinanti ir remianti studentus visą studijų laikotarpį. Tai vieta, kur jaunuoliai gali tobulėti ir pradėti kurti savo profesinę karjerą.

SKAITYTI »
northumbria university
Northumbria University

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

SKAITYTI »
newcastle-university
Newcastle University

Miestas, kuriame įsikūręs universitetas, yra pripažįstamas ,,žaliausiu” Anglijos miestu dėl gyventojų aplinkosauginio sąmoningumo. Universitetas pirmauja technologijų taikymo srityje, nes čia naudojamos virtualiojo mokymo sistemos, suteikiančios galimybę lengviau ir įdomiau mokytis. Be centrinio universitetinio miestelio Niukaslo mieste, yra įkurti dar du – Malaizijoje ir Singapūre.

SKAITYTI »