Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Vaidybos ir teatrologijos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about theatre

Apie vaidybos ir teatrologijos studijas

Vaidybos studijos skirtos tiems, kurie nori sieti savo gyvenimą su menu, muzika, šokiais. Studentai mokomi vaidybos meistriškumo: suprasti tekstą, teatrinius stilius ir šiuolaikines raiškos priemones, išmokti judesio, kūrybiškai naudoti įvairias dramos formas, dirbti individualiai ir grupėje, inicijuoti meno projektus.

Paskaitos susideda iš teorinės ir praktinės dalies. Teorinė dalis apima literatūrą, istoriją. Praktinė dalis skirta supažindinti su įvairiomis teatro meno, kino, kūrybinių industrijų, šiuolaikinio meno institucijomis, kuriose gali dirbti aktoriai.

Teatrologijos programa orientuota į šiuolaikinę teoriją, praktiką ir darbą su menininkais. Kursai apima dramaturgiją, teorines perspektyvas, istoriografiją, teatro tyrimus. Magistro studijų programoje studentai turi galimybę bendrauti su teatro, dizaino, režisūros profesionalais ir iš jų semtis patirties.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Vaidybos ir teatrologijos srities specializacijos

 • Technologijos/teatro užkulisiai – studijos skirtos supažindinti su technine garso bei apšvietimo įranga, kuri yra naudojama už scenos. Mokoma padaryti spektaklį ar pasirodymą dar geresniu, šiuolaikišku bei įtraukiančiu.
 • Scenarijų rašymas – studijų programa skirta išmokti rašyti įvairaus žanro stilius, kurti spektaklių scenas, personažus. Taip pat apima poezijos, dainų tekstų rašymą.
 • Improvizacija – improvizacijos studijų programos tikslas – suteikti teorinių, praktinių ir ritmikos žinių, siekiant studentą išmokyti improvizuoti, išreikšti save, kurti meną.
 • Aktorystė televizijoje – studijų programa skirta išmokti tinkamai jaustis prieš kamerą, taip pat tirti žmogaus balsą, laikyseną, erdvinį supratimą televizijoje, suprasti, kuo skiriasi aktorius scenoje nuo televizijoje.

Kitos specializacijos: cirko menas, magija, muzikinis teatras, sceninis kovų menas, režisūra, opera, lėlių teatras, baletas.

Karjeros kryptys

Darbai, tiesiogiai susiję su vaidybos studijomis:

 • Aktorius
 • Meno darbuotojas
 • Šokėjas
 • Teatro režisierius

Baigę studijas, studentai gali būti aktoriais, dramaturgais, dizaineriais, mokytojais. Taip pat studentai renkasi darbo vietas privačiose teatro grupėse arba televizijoje.

Darbai, kuriuose galite panaudoti įgytas žinias:

 • Meno administratorius
 • Kino režisierius
 • Muzikos mokytojas
 • Aukštojo mokslo dėstytojas
 • Vidurinės mokyklos mokytojas
 • Teatro scenos vadovas

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

metfilm school
MetFilm school

MetFilm school yra pirmaujanti kino, televizijos ir internetinės žiniasklaidos mokykla, siūlanti bakalauro, magistro studijas ir trumpus tobulinimosi kursus įvairiose srityse.

SKAITYTI »
Logotipas17
Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth – tai universitetas, galintis didžiuotis puikia nacionaline ir tarptautine reputacija. Universiteto darbuotojai ir studentai dirba tiek su pasaulyje puikiai žinomais prekių ženklais, tiek su vietinėmis įmonėmis.

SKAITYTI »
St. Mary’s University Twickenham, London
St. Mary’s University Twickenham, London

Universitetas, įkurtas 1850 m., turi gilų švietimo paveldą ir labai gerą reputaciją dėl dėstytojų profesionalumo ir orientacijos į studentą. Universitetas teikia finansavimo galimybes aukšto lygio sportininkams. Dalyvavimas sporte visais lygmenimis laikomas svarbiu universiteto gyvenimo elementu, o kiekvienas studentas gali dalyvauti įvairiose sportinėse veiklose.

SKAITYTI »
Logotipas_0006_admin-ajax (21)
University of the Arts London

University of the Arts London yra didžiausia aukštojo mokslo institucija, skirta mados, meno, dizaino ir scenos menų studijoms. Universitetas, įkurtas 2004 m., sujungė 6 skirtingus menų, dizaino, mados ir medijų koledžus. Potencialūs studentai, norintys studijuoti šiame universitete, gali rinktis pageidaujamą studijų programą iš mados fotografijos, mados verslo, iliustracijos, architektūros, mados žurnalistikos bei kitų krypčių.

SKAITYTI »
Logotipas19
Bath Spa University

Bath Spa universitetas buvo įkurtas kaip modernus, novatoriškas universitetas 2005 metais, tačiau universiteto šaknys atsekamos netgi 160 metų atgal, iki tuomet gyvavusios Bath menų mokyklos. Bath Spa universitetas ypatingai didžiuojasi savo pedagogais, kurie ne tik dalyvauja įvairiuose moksliniuose tyrimuose, bet ir yra labai gerai žinomi savo sričių specialistai.

SKAITYTI »
Royal Holloway University of London
Royal Holloway, University of London

Universiteto miestelis yra Londono priemiestyje, pasižyminčiame vienu gražiausių parkų pasaulyje, kuris išsidėstęs 135 akrų plote. Taip pat jis garsus ir vienu įspūdingiausių universitetų pastatų pasaulyje, kuriame įkurta paveikslų galerija, koplyčia ir didinga biblioteka.

SKAITYTI »
University of East London
University of East London

Tai šiuolaikinis universitetas, įsikūręs Anglijos sostinės Londono rytinėje pusėje, dviejuose moderniuose studentų miesteliuose – Docklands ir Stratford. Šis universitetas turi daugiau nei šimtmečio istoriją ir iki pat šių dienų siūlo aukštos kokybės studijas, platų studijų programų pasirinkimą, perspektyvias karjeros galimybes ir įdomius studijų metus.

SKAITYTI »
University of Gloucestershire
University of Gloucestershire

Tai vienas geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgiant į darbuotojų, apdovanotų nacionaliniais mokytojų apdovanojimais už gebėjimo su studentais dirbti kaip su kolegomis, skaičių. Be to, šis universitetas patenka į TOP 20 finansų, filmų kūrimo ir fotografijos studijų srityse.

SKAITYTI »
University of West London
University of West London

Universitetas įsikūręs viename sėkmingiausių verslo regionų vakarų Londone. Jis garsėja kokybiškomis verslo vadybos, kompiuterių mokslų ir informacinių technologijų, teisės, psichologijos, menų, bibliotekininkystės ir kt. sričių studijomis. Vakarų Londono universitetas pripažintas geriausiu tarp visų sostinės universitetų, atsižvelgiant į studentų pasitenkinimą studijomis.

SKAITYTI »