Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Visuomeninės ir socialinės veiklos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Studies in community and social action

Apie visuomeninės ir socialinės veiklos studijas

Visuomeninis ir socialinis darbas šiuolaikinėje visuomenėje atlieka be galo svarbią funkciją – padeda spręsti migracijos, savižudybių, agresijos, priklausomybių, patyčių ir kitas problemas, palaikyti susiduriančiuosius su šiomis problemomis bei juos suprasti. Visuomeninės ir socialinės veiklos studijų tikslas – parengti socialinius darbuotojus, gebančius atlikti mokslinius tyrimus, analizuoti socialines problemas bei ieškoti problemų sprendimo būdų ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kontekste. Studijas sudaro ne tik teorinės paskaitos, bet ir praktiniai užsiėmimai.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Visuomeninės ir socialinės veiklos specializacijos

Žmogaus elgsena. Šio kurso metu nagrinėjami žmogaus biologiniai, socialiniai, kultūriniai, psichologiniai reiškiniai. Dažniausiai analizuojamas žmogaus elgesys tam tikrame socialiniame kontekste. Dėmesio skiriama skirtingoms gyventojų grupėms, tokioms kaip mažumos, vaikai, skurstantieji ir kt. Aptariamas diskriminacijos ir priespaudos poveikis.

Tyrimo metodai. Socialiniai darbuotojai turi sugebėti efektyviai ištirti tiek senus, tiek naujus socialinius duomenis. Šis kursas apima kokybinius ir kiekybinius tyrimus, studentai mokosi kritiškai interpretuoti tyrimų rezultatus ir juos naudoti kasdienybėje.

Bendroji praktika. Šio kurso metu studentai įgyja įgūdžių įsitraukti į socialines problemas, jas vertinti iš įvairių socialinių perspektyvų (daugiakultūriškumo, grupės, šeimos, individo ir kt.). Taip pat nagrinėjami socialiniai, profesiniai, darbo santykiai, paslaugų teikimo modeliai.

Politikos kursas. Socialiniai darbuotojai turi būti susipažinę su pagrindine administracine, teisine politika, susijusia su jų tiesioginiu darbu. Studentai tyrinėja socialinės politikos istoriją, organizavimą, valdymą, filosofiją ir viso to įtaką skirtingoms grupėms.

Lokalios praktikos kursas. Šio kurso studentai mokosi pritaikyti teorines žinias, ugdo kritinį mąstymą, gilina komunikacijos žinias, spręsdami realias problemas.

Karjeros kryptys

Studentai, pabaigę šią studijų programą, gali dirbti valstybinėse, savivaldybių socialinės apsaugos, švietimo, sveikatos priežiūros, teisėsaugos institucijose, nevyriausybinėse organizacijose ar bendruomenėse, savivaldybių socialinės paramos skyriuose, dienos centruose, seniūnijų pagalbos šeimai skyriuose, socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, socialinių paslaugų namuose.

Darbai susiję su socialinio darbuotojo studijomis:

  • šeimos konsultantas;
  • aukšto intensyvumo terapeutas;
  • socialinis darbuotojas.

Darbai, kuriuose gali būti naudinga specialybė:

  • patarėjas;
  • karjeros konsultantas;
  • bendruomenės plėtros darbuotojas;
  • savanorių koordinatorius;
  • jaunimo darbuotojas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of East London
University of East London

Tai šiuolaikinis universitetas, įsikūręs Anglijos sostinės Londono rytinėje pusėje, dviejuose moderniuose studentų miesteliuose – Docklands ir Stratford. Šis universitetas turi daugiau nei šimtmečio istoriją ir iki pat šių dienų siūlo aukštos kokybės studijas, platų studijų programų pasirinkimą, perspektyvias karjeros galimybes ir įdomius studijų metus.

SKAITYTI »
University of Gloucestershire
University of Gloucestershire

Tai vienas geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgiant į darbuotojų, apdovanotų nacionaliniais mokytojų apdovanojimais už gebėjimo su studentais dirbti kaip su kolegomis, skaičių. Be to, šis universitetas patenka į TOP 20 finansų, filmų kūrimo ir fotografijos studijų srityse.

SKAITYTI »
University of Huddersfield
University of Huddersfield

Šis universitetas pavadintas Huddersfield miesto vardu, kuris yra vienuoliktas pagal dydį Jungtinėje Karalystėje. Aukštoji mokykla daug dėmesio skiria studentų verslumo skatinimui, už ką yra gavusi ne vieną apdovanojimą. Efektyvus bendradarbiavimas su įvairiomis kompanijomis ir organizacijomis yra vienas iš universiteto prioritetų.

SKAITYTI »
University of Worcester
University of Worcester

Universitetas įsikūręs vidutinio dydžio mieste Vusteryje, kuris yra Didžiosios Britanijos širdyje. Tai vienas sparčiausiai besivystančių Anglijos universitetų, pasižymintis ypatingu dėmesiu studentams, todėl yra pripažintas vienu iš geriausių pagalbą studentams teikiančių universitetų visoje šalyje.

SKAITYTI »
University of West London
University of West London

Universitetas įsikūręs viename sėkmingiausių verslo regionų vakarų Londone. Jis garsėja kokybiškomis verslo vadybos, kompiuterių mokslų ir informacinių technologijų, teisės, psichologijos, menų, bibliotekininkystės ir kt. sričių studijomis. Vakarų Londono universitetas pripažintas geriausiu tarp visų sostinės universitetų, atsižvelgiant į studentų pasitenkinimą studijomis.

SKAITYTI »
University of Sunderland
University of Sunderland

Įsikūręs šiaurės rytų Anglijoje, kur driekiasi geriausi to regiono paplūdimiai. Universitetas pripažintas prieinamiausiu užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje, kuriame pirmauja mechanikos, turizmo ir žiniasklaidos studijų programos.

SKAITYTI »
University of Portsmouth
University of Portsmouth

Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

SKAITYTI »
Logotipas_0022_admin-ajax (6)
University of Hertfordshire

Universitetas įsikūręs Hatfildo miestelyje, kuris yra vos 25 min. kelio traukiniu iki Londono. Ši aukštoji mokykla pasižymi patogiu universiteto miestelio pastatų išdėstymu bei inovatyvumu. Remiantis pasauliniais reitingais, universitetas patenka tarp moderniausių pasaulio universitetų.

SKAITYTI »
Logotipas_0081_admin-ajax (22)
University of Central Lancashire

Tai vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje (čia studijuoja daugiau nei 35 tūkst. jaunuolių). University of Central Lancashire ypač didelį dėmesį skiria istorijos, teisės ir astrofizikos mokslams, tačiau siūlo daug ir įvairių studijų programų: apie 500 bakalauro ir 200 magistrantūros.

SKAITYTI »