Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Monika Linkytė – apie mokslus užsienyje ir Lietuvoje bei kaip mokytis efektyviai

Kaip mokytis efektyviai ir gudriai? Laidoje kalbamės apie tai, kas yra efektyvus mokymasis, kaip galėtume jį apibūdinti ir kodėl išmoktą medžiagą greitai pamirštame.

Pasidalinkite įrašu

Kaip mokytis efektyviai ir gudriai? Kartu su studijos svečiais diskutuojame apie tai, kas yra efektyvus mokymasis, kaip galėtume jį apibūdinti. Taip pat – kodėl išmoktą medžiagą greitai pamirštame. Ir ar iš tiesų „špargalkės“ yra taip blogai?

Laidos svečiai: dainininkė Monika Linkytė ir Šiaurės licėjaus mokytoja Inga Kriščiūnaitė.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.