Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Studijos Danijoje

Svarstai apie studijas Danijoje? Gauk visą aktualią informaciją ir reikalingą pagalbą iš profesionalų!

Kilo daugiau klausimų? Kviečiame registruotis į konsultaciją arba rašyti užklausą.

Universitetai, su kuriais bendradarbiaujame

Copenhagen Business Academy

Copenhagen Business Academy

Copenhagen Business Academy siūlo verslo, reklamos dizaino, turizmo ir aptarnavimo bei informacinių technologijų srities studijų programas. Paskaitos dėstomos anglų kalba, todėl universitete studijuoja tiek danai, tiek studentai iš viso pasaulio.

Skaityti »
International Business Academy

International Business Academy

International Business Academy vertinama kaip aukštos kokybės išsilavinimą teikianti aukštoji mokykla tiek regioniniu, valstybiniu, tiek pasauliniu mastu, kurioje studijuoja studentai iš daugiau kaip 60 užsienio šalių. Universitetas siūlo bakalauro ir magistrantūros studijų programas marketingo, komunikacijos, finansų, technologijų, gamybos ir vadybos srityse.

Skaityti »
absalon university college

University College Absalon

Vienu pagrindinių savo tikslų University College Absalon įvardija studentų, turinčių profesines kvalifikacijas ir socialines kompetencijas, galinčius užtikrinti aukštus standartus ir viešajame ir privačiame sektoriuje, parengimą darbo rinkai. Studentams sudaromos sąlygos atlikti praktikas, pasisemti žinių kitose šalyse, taip įgyjant visokeriopai naudingos patirties.

Skaityti »
University of Southern Denmark

University of Southern Denmark

University of Southern Denmark išsiskiria savo dalykiškumu ir dėmesiu kiekvienam studentui. Čia galima studijuoti technologijų, inžinerijos, socialinių mokslų ir verslo programose. Universitetas siūlo specifines, itin kokybiškas ir paklausias studijų programas, kuriose mokantis įgaunama realių praktinių įgūdžių.

Skaityti »

Danija yra viena patraukliausių studijų krypčių su nemokamu ir aukštos kokybės švietimu, kas ypač vilioja užsienio studentus, siekiančius įgyti kokybiško išsilavinimo.

Susiklosčiusi situacija tikrai netrukdo toliau stoti į Danijos aukštąsias mokyklas. Ypač būsimųjų studentų dėmesio vertas SDU universitetas pasižymi dideliu bendruomenės tarptautiškumu: net 20 % visų universiteto studentų sudaro užsieniečiai. Galima rinktis iš daugybės inžinerijos, humanitarinių, socialinių ar biotechnologijų studijų programų anglų kalba. Bakalauro studijos trunka 3-ejus metus, po jų mokslus galima tęsti 2-ejų metų magistrantūros studijose ir tapti visišku savo srities profesionalu. Universitetas suteikia tarptautinių studijuojamos srities įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai dirbti pasaulinėse kompanijose. Studijos paremtos ne teoriniu pagrindu, bet projektiniais darbais, leidžiančiais studentams patiems imtis tyrimų. Studijų moduliai ir jų turinys yra orientuoti į tai, ko darbdaviai labiausiai reikalauja, todėl įgavus tinkamų žinių studentams daug lengviau įsilieti į darbo rinką. Baigus studijas, universitetas garantuotai suteikia pirmąją darbo vietą Pietų Danijos regione įsikūrusiose įmonėse, todėl studentai nesunkiai tobulėdami gali kopti karjeros laiptais.

Kaip padedame norintiems studijuoti užsienyje?

Parengiame stojimo proceso planą.

Konsultuojame visais stojimo klausimais.

Padedame parengti CV, motyvacinį laišką, pasiruošti interviu.

Siunčiame dokumentus, pildome universitetų vidines sistemas.

Studijų Danijoje finansavimas

Studijos Danijoje ES studentams yra nemokamos.

Studentai patys turi padengti tik pragyvenimo išlaidas. Tačiau jie gali gauti valstybės paramą, jei dirba 10–12 val. per savaitę. Parama siekia 5300 kronas (apie 700 Eur) per mėnesį (neatskaičius mokesčių).

Iškilo dėl to klausimų? Susisiekite su studijų koordinatoriais – jie su malonumu Jums papasakos apie tai plačiau!

“Dar būdama mokyklos suole svajojau pamatyti daugiau pasaulio šalių, pažinti įvairias kultūras ir žinojau, kad puiki galimybė tai padaryti yra mokantis užsienyje! Pasirinkau mokytis Olandijoje, nes norėjau išlipti iš savo komforto zonos. Šioje šalyje yra suteikiamas geros kokybės išsilavinimas, o tai man buvo svarbiausia, renkantis studijas. Taip pat, statistika apie šią šalį tiesiog stebina. Daugiau nei 80% olandų puikiai kalba anglų kalba, kas lėmė lengvą integravimąsi į svetimą kultūrą. Ypatingai Groningeno mieste, kuris yra pripažintas studentų miestu ir kur kas penktas gyventojas yra studentas, buvo labai lengva pasijusti kaip namie. Sužinojus apie pragyvenimo lygį, olandų kultūrą, kokie laimingi gyvena čia žmonės ir yra atviri ir šiltai priimantys užsieniečius – žinojau, jog noriu mokytis čia!"

Gabija Petrauskaitė

Nusprendžiau studijuoti užsienyje, nes manę sudomino idėja mokytis tarptautinėje aplinkoje, kur tu gali susipažinti su skirtingomis kultūromis, kalbomis ir pasisemti įgūdžių iš kitų šalių žmonių. Sužinojau apie savo kursą Kalba.Lt. Aplankiau “English Summer Super Camp” Druskininkuose. Pabuvęs tarptautinėje aplinkoje ir nusprendžiau studijuoti užsienyje. Pasirinkau studijas Olandijoje, nes man labai patiko viena studijų programa Saxion universitete, kurios aš neradau Lietuvoje. Dvejojau tik dėl savo anglų kalbos žinių, tačiau po sėkmingo IELTS egzamino aš ramiai pateikiau prašymą į universitetą. Studijuoju Enschede mieste, Olandijoje ir mokytis sekasi gerai. Mano studijų kryptis - Art & Technology, kurią sudaro daugybė dalykų: video production, graphic design, physical computing, programming,3d production, animation, customer & users theory ir taip toliau. Ši studijų programa man labai patinka, nes aš darau daug praktinių užduočių, teorijos čia nėra daug.

Aleksandras Parsin

Labai ačiū Kalba.lt konsultantams, ypač konsultantui Lukas Vaičiulis !!!!! Šią kompaniją man rekomendavo geriausia draugė bei pusbrolis. Lukas Vaičiulis dėka galėjau puikiai susitvarkyti dokumentus studijoms į UK bei išsirinkti man tinkančius universitetus. Į žinutes buvo atsakoma labai išsamiai ir labai greitai Taip pat labai pravertė nuorodose pateikiama informacija būsimiems studentams. Aptarnavimas buvo nepriekaištingas, neturiu jokių priekaištų. Jei kas nors nežinote, kur galite susitvarkyti savo stojimus į UK ar kitus universitetus, tikrai neabejokite savo sprendimu ir rinkitės Kalba.lt konsultantus.

Ugnė V.

100% rekomenduoju Kalba.lLt pagalbą norintiems studijuoti užsienyje. Komanda be galo darbšti, komunikabili, profesionaliai ir greitai dirbanti. Į plataus spektro klausimus apie studijas atsakoma momentaliai, informatyviai, o konsultantai šiuolaikiški, bei malonūs. Iš tiesų sutaupoma daug nervų su dokumentų pildymais, todėl patikinu- rezultatu nenusivilsite. Esu dėkinga visai Kalba.Lt komandai už iniciatyvą ir darbą siekiant tikslų. Linkėjimai!

Veronika
Susipažinkite su mūsų komanda