Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Tarptautinis egzaminas vietoje valstybinio

pasiruosk brandos egzaminams
Laikyk tarptautinį Cambridge English egzaminą ir konvertuok jo rezultatus į valstybinio anglų kalbos egzamino balus!

Pasidalinkite įrašu

Vienuoliktokai ir dvyliktokai gali rinktis! „Kalba.Lt“, tarptautinis Cambridge English egzaminų centras, pristato alternatyvą valstybiniam anglų kalbos egzaminui – tai Cambridge English egzaminai. Vienuoliktokai ir dvyliktokai gali laikyti tarptautinius, visame pasaulyje pripažįstamus Cambridge English egzaminus bei konvertuoti šių egzaminų rezultatus į valstybinio anglų kalbos egzamino balus. Išsilaikius Cambridge English egzaminą, galima nelaikyti valstybinio anglų kalbos egzamino.

Kodėl naudinga laikyti tarptautinius Cambridge English egzaminus?

Mažiau egzaminų

Anksčiau išlaikius pasirinktą tarptautinį anglų kalbos egzaminą, galima sumažinti mokykloje laikomų egzaminų skaičių ir taip daugiau laiko skirti kitų dalykų egzaminams.

Dviguba nauda

Išlaikius tarptautinį egzaminą, galima užskaityti valstybinio anglų kalbos egzamino balą ir tuo pačiu pateikti sertifikatą užsienio universitetams, didelėms kompanijoms.

Apsidraudimas

Galima laikyti tiek tarptautinį egzaminą, tiek valstybinį brandos egzaminą. Pateikiant dokumentus stojimui į aukštąsias mokyklas, bus įskaitomas tas egzaminas, kurio įvertinimas bus aukštesnis.

Ilgalaikė nauda

Tarptautinis egzamino rezultatų sertifikatas pravers ateityje – jis bus aktualus tiek universitetams, tiek darbdaviams, tiek ketinant vėliau studijuoti ar tvarkantis vizos dokumentus.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.