Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Investuotojas Strumskis: visi gimstame verslininkais, bet šią gyslelę atima mokykla

Kokių savybių reikia sėkmingam verslininkui? Laidoje diskutuojame - ar ekstremalumus bei iššūkius mėgstantys žmonės gali tapti puikiais verslininkais.

Pasidalinkite įrašu

Tikrai esate išgirdę tokią frazę – „kursiu savo verslą, būsiu verslininkas“. Daugeliui žmonių atrodo, kad verslininkais gali tapti visi. Bet ar kada susimąstėme, kokių savybių reikia sėkmingam verslininkui? Ir ar ekstremalumus bei iššūkius mėgstantys žmonės gali tapti puikiais verslininkais?

Laidos svečiai: Darius Vaičiulis, „Spaineta“ vadovas, alpinistas ir šturmanas bei KTU alumni asociacijos valdybos pirmininkas ir Arvydas Strumskis, „Verslo angelų fondo II“ vadovaujantysis partneris.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.