Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Iš kur rašytoja Vaiva Rykštaitė ir aktorius Sakalas Uždavinys semiasi kūrybiškumo

Ar kada pagalvojome, kokios savybės žmogui leidžia linksminti kitus? Laidoje diskutuojame - kaip išreikšti Linksminančiąją prigimtį savo veiklose.

Pasidalinkite įrašu

Ar pastebėjote, jog aplink mus yra labai daug unikalių žmonių. Mes kiekvieną kartą, stebėdami, kaip jie kažką daro ypatingai gerai, išskirtinai – galvojame wow! Ar pagalvojome, kokios savybės žmogui leidžia linksminti kitus? Linksminti kitus – tai nebūtinai reiškia, kad žmonės linksmina kitus kaip komikai ar įvairūs pokštų pasakotojai. Gi aktorius gali vaidinti liūdnoje dramoje, dėl kurios mes visi galime natūraliai susigraudinti. Taigi pats linksminimas išreiškia vis kitas formas. Šios dienos laidoje yra du nuostabūs ir talentingi pašnekovai, kurie pasakoja, kaip geba puikiai išreikšti Linksminančiąją prigimtį savo veiklose.

Laidos svečiai: rašytoja Vaiva Rykštaitė ir aktorius, režisierius, LMTA lektorius ir netgi pilotas sklandytojas ir instruktorius Sakalas Uždavinys.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.