Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Jauno mokytojo palinkėjimas besirenkantiems pedagogo kelią: pagalvokite antrą kartą

Kokia prigimtis reikalinga mokytojams? Laidoje kalbamės apie Mokančiąją Prigimtį ir kaip ji padeda natūraliai mokyti kitus, perteikti savo žinias.

Pasidalinkite įrašu

Mokančioji prigimtis išreiškia norą ir talentą mokyti kitus. Šios laidos metu suprasite, kad mokytojo profesija, tai nėra tik tam tikra specialybė, kuriai reikia tam tikrų žinių. Žmogus, pasirinkęs šį amatą, turi natūraliai norėti mokyti kitus, perteikti savo žinias ir siekti ne tik mokyti, bet ir išmokyti.

Laidos svečiai: koučingo specialistė, lektorė Smiltė Juraitė ir Vilniaus Užupio gimnazijos lietuvių kalbos mokytojas Alius Avčininkas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.