Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kaip gimsta Šeduikytės kūryba: joje ir svajonės, vizijos, ir skyrybų išgyvenimai

Su laidos svečiais, psichologe Evelina Savickaite-Kazlauske ir dainininke Jurga Šeduikyte, diskutavome apie tai, kaip mes galime matyti pasaulį per savo vidinį „AŠ“.

Pasidalinkite įrašu

Kodėl vieniems lengva apmąstyti savo problemas, jas išsakyti ar kreiptis psichologinės pagalbos, o kiti jaučia, kad kažkas yra ne taip, bet vis neatranda, kas? Mes visi turime savo vidinį „AŠ“ – tai yra žmogų viduje, su kuriuo mes mintyse mėgstame pasišnekėti. Šį kalbėjimąsi su savo vidumi nusako Intrapersonalinis intelektas – tai yra mūsų gebėjimas pažvelgti į vidų, mąstyti, filosofuoti apie save, turėti labai gilią savianalizę ar užsiimti saviugda. Tačiau, kaip ir kiti žmogaus intelektai, taip ir Intrapersonalinis, nėra išreikštas vienodai. Su laidos svečiais, psichologe Evelina Savickaite-Kazlauske ir dainininke Jurga Šeduikyte, diskutavome apie tai, kaip mes galime matyti pasaulį per savo vidinį „AŠ“.

Laidos svečiai: psichologė Evelina Savickaitė ir dainininkė Jurga Šeduikytė.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.