Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kaip pamatyti ko iš tikrųjų reikalaujama darbo skelbime?

Šioje laidoje apie tai, kaip tinkamai ruošti ir skaityti darbo skelbimus, diskutuoja Ala Minkevičienė, personalo direktorė AB „Vakarų laivų gamykla“ įmoniu grupei, ICF sertifikuota koučerė, MN praktikė, ir „CVonline“ marketingo vadovė Rita Karavaitienė.

Pasidalinkite įrašu

Darbo skelbimai – atrodo visiškai natūralus ir kasdienis, nieko neišsiskiriantis dalykas. Tačiau dažnai girdime tam tikrus nusiskundimus tiek iš kandidatų, kurie skaito šiuos skelbimus ir renkasi naują darbą, tiek iš įmonių, kurios ieško naujo darbuotojo. Kodėl taip yra? Ką reikėtų žinoti prieš ruošiant darbo skelbimą? Ir taip pat – kaip tinkamai perskaityti darbo skelbimą?

Laidos svečiai: Ala Minkevičienė, personalo direktorė AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupei, ICF sertifikuota koučerė ir „CVonline“ marketingo vadovė Rita Karvaitienė.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.