Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kaip pasirinkti studijas, kad netektų gailėtis

Kaip pasirinkti studijas, kad netektų gailėtis? Laidoje diskutuojame su psichologe, profesionalia koučere, karjeros trenere Asta Blažinskiene ir Pauliumi Jakuičiu, KALBA studijų užsienyje plėtros vadovu.

Pasidalinkite įrašu

Sąmoningas karjeros pasirinkimas: ką būtina žinoti ir kokius namų darbus atlikti? Svarbiausia suprasti, kad karjeros pasirinkimas yra ne vienas veiksmas, o procesas, kuris turi savo sudedamąsias dalis. Tai yra kaip tiltelis, kurį kiekvienas iš mūsų turime pereiti. Žinoma, yra norinčių peršokti ar persikelti malūnsparniu, tačiau tai yra procesas, kuriam mes turime tinkamai pasiruošti, atlikti tam tikrus namų darbus ir sąmoningai priimti sprendimą, kad galėtume džiaugtis ateities karjera. Apie visa tai diskutuojama laidoje su psichologe, profesionalia koučere, karjeros trenere Asta Blažinskiene ir Pauliumi Jakuičiu, KALBA studijų užsienyje plėtros vadovu.

Laidos svečiai: psichologė, profesionali koučerė, karjeros trenerė Asta Blažinskienė ir Paulius Jakuitis, KALBA studijų užsienyje plėtros vadovas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.