Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Karjeros konsultantė apie specialybę: ne 12 klasėje metas pradėti apie tai galvoti

Šioje laidoje kalbama apie tai, kas gali garantuoti sėkmę karjeroje, ką iš tiesų reikia įgyti universitete, ir kas yra tos „stebuklingosios“ specifinės žinios, kurios iš tiesų ir garantuoja sėkmę karjeroje.

Pasidalinkite įrašu

Ar diplomas garantuos sėkmę? Gal visgi verta susitelkti į specifines žinias? Tai yra tas žinias, kurios ir išskiria vieną specialistą nuo kito, daro mus profesionalais vienoje ar kitoje srityje. Šioje laidoje kalbama apie tai, kas gali garantuoti sėkmę karjeroje, ką iš tiesų reikia įgyti universitete, ir kas yra tos „stebuklingosios“ specifinės žinios, kurios iš tiesų ir garantuoja sėkmę karjeroje. Laidos svečiai –

Laidos svečiai: Karjeros konsultantė, KALBA Darnaus žmogaus centro vadovė Renata Škimelienė, ir Paula Mačiūtaitė, University of Worcester studentė.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.