Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Technologijų srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Studies in technology

Apie technologijų srities studijas

Ši studijų programa skirta siekiantiems techninio išsilavinimo ir norintiems ateityje dirbti gamybos bei technologijų pramonės srityje. Šios studijos suteiks ne tik teorinių žinių apie šiuolaikines technologijas ir techninius sprendimus, bet ir praktinių įgūdžių, ieškant įvairių technologijų pritaikymo galimybių realiame pasaulyje. Studijų metu gauta teorija derinama su praktika, kuri atliekama realiomis darbo sąlygomis stažuočių metu.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Technologijų srities specializacijos

Technologijos – labai plati sritis, todėl ir specializacijų krypčių yra labai daug. Dažnai jos siejasi su kompiuterių mokslu, inžinerija.

Pristatome keletą populiariausių technikos krypties specializacijų:

  • Automatika. Ši specializacija yra susijusi su robotika, elektrooptika, kibernetiniu saugumu, ryšiais, jutikliais ir daugeliu kitų mokslo technologijų. Studijų programa apima programavimo ir techninių problemų sprendimo, kompiuterinio projektavimo, inžinerinės matematikos ir robotikos dalykų pagrindus.
  • Technologijų vadyba orientuota į technologijų administravimą, susijusį su apskaita, finansais, tiekimo grandinių valdymo, visuomenės sveikatos informacija, žmogiškųjų išteklių valdymu ir komunikacija. Šios studijos sujungia verslo principus su technologiniais problemų sprendimo būdais, taip padedant valdyti duomenis ir pasiekti savo tikslus. Studijų programa apima kompiuterinių sistemų, valdymo bei lyderystės studijų dalykus.
  • Informacinės technologijos. Šioje specializacijoje daugiausia dėmesio skiriama e-komercijai, e-verslui ir verslo informacijos IT sprendimams.

Be šių specializacijų galite rinktis telekomunikacijų, belaidžių ryšių, statybos technologijų, informatikos, kompiuterinių technologijų, duomenų apsaugos, elektronikos, jūrų technologijų, robotų technikos, saugumo informacinių technologijų ir kitas sritis.

Karjeros kryptys

Baigę bakalauro studijas, turėsite puikias karjeros galimybes bet kurioje pramonės šakoje. Ypač jaučiama didėjanti IT specialistų paklausos tendencija sveikatos priežiūros ir mokslo įstaigose.

Ateities karjera tiesiogiai priklauso nuo jūsų pasirinktos specializacijos. Baigę studijas daugelis tampa:

  • Robotikos inžinieriais.
  • Profesoriais.
  • Matematikais.
  • Statistikos skaičiavimų specialistais.
  • Gamybos specialistais.
  • Automatizavimo mokslo darbuotojais.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas27
De Montfort University

Pretenduoja tapti vienu moderniausių universitetų Didžiojoje Britanijoje. Tai įrodo didžiulė (net 187 milijonų svarų) investicija į naujausią įranga, priemones ir technologijas. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti menus. Tai yra stipriausia šio universiteto studijų kryptis, siūlanti mados, architektūros, dailės, produkto dizaino ir avalynės dizaino studijas, kurios yra vienintelės Anglijoje.

SKAITYTI »
brunel-university-london-logo
Brunel University London

Vienas labiausiai vertinamų universitetų pagal mokymų kokybę Anglijoje. Mokslas šiame universitete gerokai skiriasi nuo įprastinių studijų, nes didelis dėmesys skiriamas tyrimams, kurie padeda rasti geriausius sprendimus, taikant efektyvų mokymą. Išskirtinumą universitetui suteikia ir galimybė studentams pasirinkti studijuoti kartu su praktikos atlikimu (Placement arba Sandwich).

SKAITYTI »