Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Technologijų srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about Studies in technology

Apie technologijų srities studijas

Ši studijų programa skirta siekiantiems techninio išsilavinimo ir norintiems ateityje dirbti gamybos bei technologijų pramonės srityje. Šios studijos suteiks ne tik teorinių žinių apie šiuolaikines technologijas ir techninius sprendimus, bet ir praktinių įgūdžių, ieškant įvairių technologijų pritaikymo galimybių realiame pasaulyje. Studijų metu gauta teorija derinama su praktika, kuri atliekama realiomis darbo sąlygomis stažuočių metu.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Technologijų srities specializacijos

Technologijos – labai plati sritis, todėl ir specializacijų krypčių yra labai daug. Dažnai jos siejasi su kompiuterių mokslu, inžinerija.

Pristatome keletą populiariausių technikos krypties specializacijų:

  • Automatika. Ši specializacija yra susijusi su robotika, elektrooptika, kibernetiniu saugumu, ryšiais, jutikliais ir daugeliu kitų mokslo technologijų. Studijų programa apima programavimo ir techninių problemų sprendimo, kompiuterinio projektavimo, inžinerinės matematikos ir robotikos dalykų pagrindus.
  • Technologijų vadyba orientuota į technologijų administravimą, susijusį su apskaita, finansais, tiekimo grandinių valdymo, visuomenės sveikatos informacija, žmogiškųjų išteklių valdymu ir komunikacija. Šios studijos sujungia verslo principus su technologiniais problemų sprendimo būdais, taip padedant valdyti duomenis ir pasiekti savo tikslus. Studijų programa apima kompiuterinių sistemų, valdymo bei lyderystės studijų dalykus.
  • Informacinės technologijos. Šioje specializacijoje daugiausia dėmesio skiriama e-komercijai, e-verslui ir verslo informacijos IT sprendimams.

Be šių specializacijų galite rinktis telekomunikacijų, belaidžių ryšių, statybos technologijų, informatikos, kompiuterinių technologijų, duomenų apsaugos, elektronikos, jūrų technologijų, robotų technikos, saugumo informacinių technologijų ir kitas sritis.

Karjeros kryptys

Baigę bakalauro studijas, turėsite puikias karjeros galimybes bet kurioje pramonės šakoje. Ypač jaučiama didėjanti IT specialistų paklausos tendencija sveikatos priežiūros ir mokslo įstaigose.

Ateities karjera tiesiogiai priklauso nuo jūsų pasirinktos specializacijos. Baigę studijas daugelis tampa:

  • Robotikos inžinieriais.
  • Profesoriais.
  • Matematikais.
  • Statistikos skaičiavimų specialistais.
  • Gamybos specialistais.
  • Automatizavimo mokslo darbuotojais.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

city of london
City, University of London

Tai Londono centre įkurtas universitetas, užimantis lyderio pozicijas verslo, vadybos ir marketingo studijų programų srityse. Universitetas patenka į pasaulio geriausiųjų universitetų sąrašo viršūnes. Tai puiki vieta studijuoti, kurti ir įgyvendinti inovatyvias idėjas.

SKAITYTI »
Logotipas14
Anglia Ruskin University

Moderniame Anglia Ruskin University (ARU) mokosi 39 400 studentų iš viso pasaulio. Universitete apstu įvairiausių bendruomenių – sporto entuziastų, kavos mėgėjų, alternatyvios muzikos ir daugybė kitų: kiekvienas universiteto studentas čia ras užklasinės veiklos, atitinkančios jo pomėgius.

SKAITYTI »
University of Westminster
University of Westminster

Prestižinė aukštoji mokykla, įsikūrusi patrauklioje centrinėje Londono dalyje, kurioje mokosi daugiau nei 24 tūkst. studentų. Tai vienas geriausių sąlygų turintis universitetas, siūlantis rinktis iš gausybės sporto šakų bei daugelio studijų sričių, tarp kurių geriausios – žiniasklaidos ir kinematografijos.

SKAITYTI »
University of the West of England Bristolyje
University of the West of England Bristolyje

Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų.

SKAITYTI »
University of Lincoln
University of Lincoln

Miestas pasižymi istoriniais paveldais, tačiau praeities paveldai puikiai dera su miestui būdingomis naujausiomis technologijomis. Tai įrodo ir universiteto miestelio pripažinimas vienu moderniausiu Didžiojoje Britanijoje. Didelės investicijos į universitetą padėjo pasiekti pripažinimą už puikiai įvykdytus projektus bei tyrimus.

SKAITYTI »
University of Hull
University of Hull

Universitetas yra Anglijos šiaurės rytuose, ypač garsus sporto bei medicinos studijų programų srityse. Tai įrodo daugiau kaip 50 universiteto sporto komandų, nuolat dalyvaujančių nacionalinėse varžybose. Be to, universitete atidarytame biomedicininių tyrimų institute atliekami tyrimai yra svarbūs tarptautiniu mastu.

SKAITYTI »
University of Essex logo
University of Essex

Tai modernus, inovatyvius mokymo metodus taikantis universitetas. Jame mokosi per 26 tūkst. studentų net iš 140 šalių, todėl jis pripažintas labiausiai tarptautiniu universitetu Anglijoje. Jam priklauso trys studentų miesteliai: pagrindinis įsikūręs Kolčesteryje, kiti du – Sautende (Southend) ir Lautone (Loughton).

SKAITYTI »
Bradford Uni
University of Bradford

Šis universitetas įkurtas Bradfordo mieste, centrinėje Anglijos dalyje, kuris pagal pragyvenimo lygį vadinamas pigiausiu studentų miestu šalyje. University of Bradford – antras pagal dydį universitetas Didžiojoje Britanijoje. Jis lyderiauja sveikatos priežiūros, vadybos, inžinerijos ir tarptautinio vystymo srityse.

SKAITYTI »
Teesside University
Teesside University

Įsikūręs viename iš seniausių pramoninių Anglijos miestų – Midlsbro. Ši vietovė puikiai patenkina daugelio studentų norą dirbti ir atlikti praktiką studijų metu. Žinoma, labiausiai pasirinkimui įtaką daro platus specialybių pasirinkimas, iš kurių viena geriausių tarp Didžiosios Britanijos universitetų pripažinta slaugos studijų programa.

SKAITYTI »