Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kuo patrauklios studijos Olandijoje?

Studijos Olandijoje

Pasidalinkite įrašu

Olandija garsi ne tik vėjo malūnais, spalvingomis tulpių plantacijomis ir dviračiais važinėjančių žmonių skaičiumi. Ši šalis taip pat yra viena ekonomiškai stipriausių šalių Europoje. Tai puiki šalis ne tik studijuoti, keliauti, pramogauti bet ir susipažinti su įvairiomis kultūromis bei patirti tikro studentiško gyvenimo džiaugsmą.

Trumpai apie studijas:

Studijos Olandijoje (kitaip – Nyderlanduose) pasižymi itin aukšta kokybe, mokymosi procese naudojamos modernios technologijos, didelis dėmesys skiriamas tarptautinėms studijų programoms. Čia studijų programos kuriamos atsižvelgiant į studentų atsiliepimus ir yra orientuotos į praktinių gebėjimų tobulinimą bei taikymą realioms darbo sąlygoms. Universitetų dėstytojai labai vertina studentų vidinę motyvaciją ir moko ieškoti nestandartinių sprendimų, ugdant kūrybiškumą, skatina darbą tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Kas tavęs laukia studijų metais? Įvairūs projektiniai darbai, paremti problemų sprendimu, kurie skatina laužyti stereotipinį mąstymą ir ieškoti naujų idėjų bei mokslinių atradimų, kurie lengvai gali virsti sėkmingais verslo projektais. Baigę studijas ar studijuojantys Olandijoje teigia, kad toks jų pasirinkimas yra puiki investicija į savo ateitį.

Susidomėjai? Kreipkis į KALBA studijų užsienyje koordinatorius ir registruokis į nemokamą konsultaciją! Jos metu KALBA koordinatoriai suteiks tau daugiau informacijos apie studijas šioje nuostabioje šalyje!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.