fbpx
Kuo patrauklios studijos Olandijoje?

Kuo patrauklios studijos Olandijoje?

Olandija garsi ne tik vėjo malūnais, spalvingomis tulpių plantacijomis ir dviračiais važinėjančių žmonių skaičiumi. Ši šalis taip pat yra viena ekonomiškai stipriausių šalių Europoje. Tai puiki šalis ne tik studijuoti, keliauti, pramogauti bet ir susipažinti su įvairiomis kultūromis bei patirti tikro studentiško gyvenimo džiaugsmą.

Trumpai apie studijas:

  • Studijos vyksta anglų kalba.
  • Aukštasis mokslas Nyderlanduose vertinamas visame pasaulyje.
  • Dokumentų siuntimas į universitetus – NEMOKAMAS.
  • Stojant į daugumą universitetų neprivalomas IELTS.
  • Bakalauro studijos trunka 3–4 metus, magistrantūros – 1–2 metus.
  • Studentai turi galimybę studiju metu dirbti ir gauti valstybės paramą.
  • Studijose taikomas probleminis mokymas (ang. Problem Based Learning).
  • Stojimo dokumentus pateikti galima iki balandžio 1 d.

 

Studijos Olandijoje (kitaip – Nyderlanduose) pasižymi itin aukšta kokybe, mokymosi procese naudojamos modernios technologijos, didelis dėmesys skiriamas tarptautinėms studijų programoms. Čia studijų programos kuriamos atsižvelgiant į studentų atsiliepimus ir yra orientuotos į praktinių gebėjimų tobulinimą bei taikymą realioms darbo sąlygoms. Universitetų dėstytojai labai vertina studentų vidinę motyvaciją ir moko ieškoti nestandartinių sprendimų, ugdant kūrybiškumą, skatina darbą tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Kas tavęs laukia studijų metais? Įvairūs projektiniai darbai, paremti problemų sprendimu, kurie skatina laužyti stereotipinį mąstymą ir ieškoti naujų idėjų bei mokslinių atradimų, kurie lengvai gali virsti sėkmingais verslo projektais. Baigę studijas ar studijuojantys Olandijoje teigia, kad toks jų pasirinkimas yra puiki investicija į savo ateitį.

Susidomėjai? Kreipkis į KALBA studijų užsienyje koordinatorius ir registruokis į nemokamą konsultaciją! Jos metu KALBA koordinatoriai suteiks tau daugiau informacijos apie studijas šioje nuostabioje šalyje!

Domina studijos Olandijoje? Laiko dokumentams pateikti turi iki balandžio 1 d. Paskubėk!

Rašykite mums klausimus, teiraukitės dėl registracijos į NEMOKAMAS asmenines konsultacijas, kurios vyksta septyniuose Lietuvos miestuose arba nuotoliniu būdu – Skype arba Zoom (kaip patogiau Jums!). Į konsultaciją galite pasikviesti tėvus arba draugus, kurie taip pat domisi studijų užsienyje galimybėmis!