Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Medikai – apie nematomus darbo užkulisius: esi gydytojas 24 valandas per parą

Gydytojo pašaukimas – kas tai? Šioje laidoje su dviem iškiliais gydytojais diskutuojame, kaip šis pašaukimas atsiskleidžia kiekvieną dieną dirbant ir bendraujant su pacientais.

Pasidalinkite įrašu

Žvelgiant per Daugialypių prigimčių ir intelektų teoriją, yra daugybė dalykų, nulemiančių gydytojo profesiją. Tad gydytojas nėra tik žmogus su specifinėmis žiniomis – reikalingas ir tam tikras vidinis pašaukimas. Šioje laidoje su dviem iškiliais gydytojais – Jurga Dūdiene ir Roku Šerpyčiu – diskutuojama, kas gi yra tas gydytojo pašaukimas? Kaip jis pasireiškia, kiekvieną dieną dirbant ir bendraujant su pacientais?

Laidos svečiai: šeimos gydytoja Jurga Dūdienė ir VUL Santaros klinikų kardiologas Rokas Šerpytis.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.