Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Mokytis grupėse smagiau!

kalbų mokymasis grupėse

Pasidalinkite įrašu

[cmsmasters_row data_width=”boxed” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_padding_top=”25″ data_padding_bottom=”25″][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_image align=”none” animation_delay=”0″]16457|http://kalba.lt/wp-content/uploads/2017/10/kalbos-mokymasis-grupese.png|full[/cmsmasters_image][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_width=”boxed” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_padding_top=”25″ data_padding_bottom=”25″][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Šiomis dienomis jau vieša paslaptimi tapo žinia, kad kalbų mokymasis grupėse yra naudingiausias ir smagiausias būdas įsisavinti užsienio kalbą. Turbūt nuo mažų dienų tėvai jums murmėdavo, kad „reikia mokytis kalbas, vaikeli, nes kitaip gyvenime bus sunku“. Šiam tėvų teiginiui sunku paprieštarauti, tačiau ar jie jums minėjo, kad jaunimas daug puikiau įsisavina informaciją bendraudamas su bendraamžiais ir linksmai grupėje gvildendamas dilemas, o ne sėdėdamas tamsiame kambariuke akis į akį su griežtu korepetitoriumi ir „kaldamas“ angliškų veiksmažodžių netaisyklingas formas?

Kalbų mokymasis grupėje suteikia ne tik unikalų šansą patobulinti savo kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo užsienio kalba gebėjimus, tačiau ir leidžia suburti bendraminčių ratą, praplėsti akiratį ir naudingai praleisti laisvą laiką. Kompetentingi „KALBA.LT“ dėstytojai turi ne tik daugiametę patirtį, bet ir puikios mokymosi medžiagos. Tai leidžia pasiekti aukštumų ir aplinkiniams pasirodyti tikru native speaker‘iu apsilankius svetur. Kadangi kursuose susirenka jaunimas iš skirtingų mokyklų, ar netgi miestų, tai galima semtis išminties ir žinių ne tik iš dėstytojo, bet ir kitų grupės narių.

Vienas populiauriausių ir puikiausiai įvertintų egzaminų, tikrinančių asmens anglų kalbos gebėjimus, yra CAE (Cambridge English: Advanced). Tai – vienas sudėtingiausių egzaminų, skirtas pažengusiojo lygio anglų kalbos žinotojams, tačiau pripažįstamas kone visų aukštųjų mokyklų ir darbdavių visame pasaulyje. Geriausias šio egzamino aspektas – jis galioja visą gyvenimą! Jums nereikės ateityje sukti galvos dėl pakartotinio anglų kalbos testavimo, kartą išsilaikai ir ramu.

Anglų kalba ne tik pravarti, bet ir gyvybiškai reikalinga pretenduojant į aukštesnio lygio universitetą, ar įsidarbinant tarptautinėje firmoje. Jei nepaklausėte savo tėvų vaikystėje ir nedėjote didelių pastangų mokantis užsienio kalbų, paklausykite mūsų, profesionalų, nuomonės ir registruokites į kalbos mokymo, ar egzamino paruošimo kursus dabar! Na, o jei ir paklausėte tėvų, išpildykite jų lūkesčius praplėsdami savo žodyną ir parodydami master class lygį. Juk tobulybei ribų nėra!

Straipsnį parengė Ieva Vitaitytė

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_width=”boxed” data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”25″][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_button button_link=”http://kalba.lt/kalbu-kursai/” button_target=”self” button_text_align=”center” button_font_weight=”normal” button_font_style=”normal” button_border_style=”solid” animation_delay=”0″]Išsirinkite kalbos kursus[/cmsmasters_button][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.