Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Nauja paslauga – nuotoliniai mokymai

nuotoliniai mokymai

Pasidalinkite įrašu

Norint pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius, dažnai vien noro nepakanka, tam reikia laiko ir galimybės nuvykti į kalbos kursus. Tad siūlome Jums išeitį – nuotolinius anglų kalbos kursus grupėse. Jų metu mokytis galėsite tiesiog namuose, biure ar bet kurioje kitoje Jums patogioje vietoje! Tam prireiks tik kompiuterio ir interneto ryšio.

Jūsų patogumui, kursai vyks mažose grupėse (3–5 dalyviai). Jų metu lavinami bus visi keturi kalbiniai įgūdžiai (gramatika, žodynas, skaitymas ir klausymas), tačiau daugiausia dėmesio bus skiriama komunikacijos ir šnekamosios kalbos įgūdžių ugdymui ir vystymui. Atsižvelgdamas į Jūsų žinias, dėstytojas individualiai parinks užduotis namų darbams, seks kiekvieno besimokančiojo pažangą ir pagal tai koreguos mokymų turinį.

Šių nuotolinių anglų kalbos mokymų metu dėstytojai pasitelks ilgametę patirtį bei profesionalų reputaciją turinčios tarptautinės leidyklos Pearson ekspertų parengtą vadovėlį su skaitmeniniu komponentu (online pratybomis). Kursas parengtas taikant šiuolaikišką požiūrį į kalbų mokymą(si), inovatyvias mokymo metodikas bei aktualias ir įtraukiančias temas.

Jei neturite galimybės vykti į anglų kalbos kursus mokyklose, šie nuotoliniai mokymai – kaip tik Jums.

Kursų trukmė – 2,5 mėn. Prieš pradedant mokytis, Jūsų laukia NEMOKAMAS kalbos lygio nustatymo testas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Kalbų kursai

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Koks žmogus yra darnus?
Uncategorized @lt

Koks žmogus yra darnus?

Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.
STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker