Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Nemėgstamas darbas – toliau bijoti jį keisti ir kada būna per vėlu?

Šioje laidoje diskutuojama, ar yra toks laikas, kada jau tikrai per vėlu keisti profesiją, ir kodėl karjeros keitimas kartais žmogui gali būti vienintelis kelias atrasti laimę ir sėkmę?

Pasidalinkite įrašu

Kada per vėlu keisti karjerą? Karjeros keitimas – gana aktualus ir rūpimas klausimas tikrai ne retam. Šiandieninis pasaulis yra labai greitas, dinamiškas ir žmonės turi daugiau galimybių ne tik ieškoti įvairių karjeros kelių, bet ir juos keisti laikui bėgant. Šioje laidoje diskutuojama, ar yra toks laikas, kada jau tikrai per vėlu keisti profesiją, ir kodėl karjeros keitimas kartais žmogui gali būti vienintelis kelias atrasti laimę ir sėkmę?

Laidos svečiai: karjeros koučingo specialistė Agnė Zinkevičiūtė ir Julius Kvedarauskas – žmogus, po beveik dviejų dešimtmečių pakeitęs savo karjeros kelią.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.