Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Orijus Gasanovas ir Laura Vagonė apie nematomus savo darbo užkulisius

Darbas – nuolatinės atostogos? Orijus ir Laura vagonė padės atskleisi, kokių unikalių savybių realizacija leidžia būti sėkmingais darbinėje veikloje.

Pasidalinkite įrašu

Šios dienos laidos svečiai, O. Gasanovas ir L. Vagonė, puikiai save realizuoja darbinėje veikloje, jog net draugai mano, kad jų darbas – tai nuolatinės atostogos. Laidos metu pamėginsime atskleisti jų unikalumo ir sėkmingos veiklos paslaptį. Kokių konkrečių unikalių savybių realizacija leidžia jiems būti tokiais sėkmingais savo darbinėje veikloje?

Laidos svečiai: kelionių žurnalistas Orijus Gasanovas ir vestuvių, kitų renginių organizatorė Laura Vagonė.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.