Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Chemijos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about chemistry

Apie chemijos studijas

Kartu su biologijos ir fizikos mokslais, chemija yra viena iš trijų pagrindinių mokslo šakų. Tai galima apibrėžti kaip medžiagų – jų struktūros, savybių, reakcijų bei kaitos, veikiant skirtingoms situacijoms – tyrimą.

Chemijos studijos skirtos norintiems suprasti ir keisti dabartinį pasaulinį dirbant su įvairiomis cheminėmis medžiagomis. Chemija, kaip mokslas, stipriai prisideda prie kasdienybės gerinimo, medicinos augimo, aplinkosaugos, energetikos ir net statybų sektoriaus. Chemija – mokslas, kuris gali suvaldyti moderniame pasualyje kylančius iššūkius.

Cheminiai procesai ir elementų sudėtis vaidina didelę reikšmę, tiriant gyvus ir negyvus organizmus, įvairias medžiagas ir jų struktūrą, todėl specializacijų sritis ir veiklų pasirinkimas po studijų yra labai platus.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Chemijos specializacijos

Bakalauro studijų metu specializuotos chemijos paskaitos dažnai būna pasirenkamųjų modulių forma, nors rinktis specializuotą bakalauro programą galimybė taip pat yra. Magistrantūros studijos didžiausią dėmesį sutelkia į pasirinktos chemijos specializaciją.

Daugelis specializacijų sutampa su kitais gamtos mokslais. Keletas pavyzdžių:

 • Chemijos inžinerija. Chemijos inžinerijos tikslas yra chemines medžiagas paversti naudingomis žmogui, pavyzdžiui, sukurti vaistus. Didžiausias dėmesys skiriamas gaminamai medžiagai ar procesui, tyrimams ir stebėjimui.
 • Biochemija. Cheminių procesų gyvuose organizmuose tyrimas, pavyzdžiui, tų, kurie paverčia mintį veiksmu ar priverčia jaustis kitaip. Tai specializacija, turinti labai didžiulį potencialą. Prognozuojama, kad artimiausioje ateityje bus padaryta didžiulė pažanga šioje mokslo srityje.
 • Medicininė chemija. Ši chemijos šaka tam tikru būdu reiškia dviejų aukščiau išvardytų disciplinų susijungimą, nes ji apima tam tikrų žmogaus kūne esančių cheminių medžiagų sintezę. Tokių tyrimų paklausa išliks didelė, ir specialistai turės galimybę kurti žmoniją gelbėjančius vaistus ar vakcinas.
 • Branduolinė chemija. Branduolinė chemija yra radioaktyviųjų elementų, jų panaudojimo ir jų poveikio organizmams  bei medžiagai tyrimas. Ją galima pritaikyti medicinoje ir energetikoje, todėl šioje srityje svarbus yra ir inžinerinis išsilavinimas.

Karjeros kryptys

Chemijos studijos neapsiriboja darbu laboratorijoje, tai gali būti daugybė skirtingų karjerų įvairiuose sektoriuose:

 •         Akademinis tyrėjas;
 •         Analitinis chemikas;
 •         Biotechnologas;
 •         Chemijos inžinierius;
 •         Klinikinis mokslininkas, biochemija;
 •         Kriminalistas;
 •         Nanotechnologas;
 •         Farmakologas;
 •         Mokslo darbuotojas (fiziniai mokslai);
 •         Mokslinis laboratorijos technikas;
 •         Toksikologas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas_0024_admin-ajax (4)
University of Edinburgh

Tai Škotijos sostinėje Edinburge įsikūręs universitetas. Jis – vienas prestižiškiausių universitetų pasaulyje, siūlantis rinktis iš daugiau nei 600 studijų programų. Šio universiteto medicinos studijų programos – vienos populiariausių ir stipriausių visame pasaulyje.

SKAITYTI »
Logotipas_0083_admin-ajax (20)
University of Birmingham

Tai antras pagal dydį miestas, turintis virš milijono gyventojų centrinėje Anglijoje, kuriame ir įsikūręs šis universitetas. Šioje aukštojoje mokykloje galima studijuoti beveik viską nuo teisės iki dramos, nuo kriminoligijos iki žurnalistikos, o vėliau visa tai pratęsti doktorantūros studijose.

SKAITYTI »
Logotipas_0035_admin-ajax (14)
The University of Greenwich

Yra pripažintas geriausiu universitetu pagal studijų kokybę. Universitetas labai rūpinasi atvykusiais studijuoti, todėl įsteigta pagalbos tarnyba, teikianti informaciją, besirūpinanti ir remianti studentus visą studijų laikotarpį. Tai vieta, kur jaunuoliai gali tobulėti ir pradėti kurti savo profesinę karjerą.

SKAITYTI »
northumbria university
Northumbria University

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

SKAITYTI »
newcastle-university
Newcastle University

Miestas, kuriame įsikūręs universitetas, yra pripažįstamas ,,žaliausiu» Anglijos miestu dėl gyventojų aplinkosauginio sąmoningumo. Universitetas pirmauja technologijų taikymo srityje, nes čia naudojamos virtualiojo mokymo sistemos, suteikiančios galimybę lengviau ir įdomiau mokytis. Be centrinio universitetinio miestelio Niukaslo mieste, yra įkurti dar du – Malaizijoje ir Singapūre.

SKAITYTI »
london metropolitan university
London Metropolitan University

Tai vienas seniausių Anglijos universitetų, žymus dėl didžiausios mokymų laboratorijos visoje Europoje. Universitetas sudaręs sutartis su įdarbinimo agentūromis ir įstaigomis, todėl pirmumo teisė gauti darbą yra būtent šio universiteto studentams.

SKAITYTI »
University of South Wales
University of South Wales

Tai didžiausias Velso universitetas, siūlantis daugiau nei 700 bakalauro ir magistrantūros studijų programų, iš kurių geriausios pripažintos – matematikos ir chemijos. Universitetas turi net penkis studentų miestelius, kurie visi įsikūrę netoli Velso miestų: Kardifo ir Niuporto.

SKAITYTI »
University of Salford
University of Salford

Ši aukštoji mokykla įsikūrusi Salfordo mieste, kuris nuo Mančesterio nutolęs vos daugiau nei 2 km. Tai optimali vieta studentams, norintiems gyventi mažesniame mieste, bet kartu lengvai ir greitai pasiekti vieną didžiausių Anglijos miestų. Universitetas siūlo ypač didelį fakultetų ir koledžų pasirinkimą, kuriuose yra galimybė pasirinkti ,,sandwich» kursus.

SKAITYTI »
University of Lincoln
University of Lincoln

Miestas pasižymi istoriniais paveldais, tačiau praeities paveldai puikiai dera su miestui būdingomis naujausiomis technologijomis. Tai įrodo ir universiteto miestelio pripažinimas vienu moderniausiu Didžiojoje Britanijoje. Didelės investicijos į universitetą padėjo pasiekti pripažinimą už puikiai įvykdytus projektus bei tyrimus.

SKAITYTI »