Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Žiniasklaidos ir viešųjų ryšių studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about media

Apie žiniasklaidos ir viešųjų ryšių studijas

Žiniasklaidos ir viešųjų ryšių studijų programos tikslas – paruošti žiniasklaidos bei komunikacijos specialistus, gebančius savo darbo aplinkoje naudotis naujausiomis technologijomis bei sekti šiuolaikines tendencijas, dirbant labai įtakingame žiniasklaidos pasaulyje.

Studijų moduliai sudaryti taip, kad juose teorinė medžiaga pateikiama kartu su praktinėmis užduotimis, kurių pagalba mokomasi analizuoti informaciją, kritiškai mąstyti bei vertinti ir atsakingai pateikti ją visuomenei.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Žiniasklaidos ir viešųjų ryšių specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

 • Ryšių ir naujosios žiniasklaidos studijose daugiausia dėmesio skiriama skaitmeniniam turiniui bei interaktyvioms technologijoms įvairiose žiniasklaidos skaitmeninėse platformose. Pasirinkę šią specializaciją, mokysitės apie skaitmenines technologijas, jų dizainą ir plėtrą, skaitmeninius duomenų rinkimo ir analizės metodus, padedančius nagrinėti socialines problemas bei jų kontekstą.
 • Socialinės žiniasklaidos specializacija labai tinkama būsimiems, o gal ir esamiems, socialinių tinklų (pvz., FacebookTwitterInstagramPinterestTumblr) ekspertams. Studijos padės jums išsiaiškinti platesnes socialinių tinklų įtraukimo ir panaudojimo galimybes, vystant savo verslą, organizuojant reklamos kampanijas ar socialines akcijas. Išmoksite analizuoti tikslinę socialinių tinklų auditoriją bei taikyti įvairias strategijas, padėsiančias įgyvendinti jūsų tikslus.
 • Žurnalistika – tai viena populiariausių specializacijų, kurią renkasi žmonės, norintys ateityje dirbti žiniasklaidos srityje. Šiose studijose ne tik gausite teorinių žinių, kaip tinkamai komunikuoti, bet ir įgysite praktinių žurnalistikos įgūdžių (pvz., kaip dirbti naujienų skyriuje, kaip rasti informacijos šaltinių ar įdomiau pristatyti savo istoriją visuomenei). Šios studijos paremtos praktinių užduočių atlikimu, o praktinius įgūdžius lavinsite, kurdami istorijas žodžiu ar raštu ir pristatydami, tirdami informaciją, ją analizuodami, ieškodami alternatyvų, tokių kaip fotografijos ar vaizdo įrašai, iliustruojantys naujienas.
 • Leidyba ir redagavimas. Ši specializacija skirta tiems, kurie domisi žiniasklaidos karjera leidybos pramonėje. Ši specializacijos studijų programa apima žurnalų, knygų, laikraščių leidybą, bei šiuolaikinės skaitmeninės technologijos. Papildomai studijuosite ir studijų dalykus, susijusius su leidybos verslo plėtra, rinkodara, platinimu, grafiniu dizainu, kopijavimu, intelektine teise. Studijuodami galite rinktis šias specializacijų kryptis: vaikų literatūros leidybą, akademinės literatūros leidybą ar elektroninę leidybą.
 • Radijo ir televizijos transliacija. Studijuodami šioje specializacijoje patirsite, ką reiškia sukurti tinkamą TV ar radijo laidą, pradedant nuo tinkamos istorijos ar temos, baigiant filmavimu ar įrašymu. Šios studijos skirtos kūrybingiems ir meniškiems žmonėms, turintiems savo viziją, kaip turėtų atrodyti šiuolaikinės televizijos ar radijo transliuojamas turinys. Studijų metu bus lavinami ne tik kūrybos, režisūros, bet ir techniniai įgūdžiai.
 • Filmų ir žiniasklaidos studijos skirtos žmonėms, norintiems dirbti kino pramonėje. Visi, kurie svajoja tapti filmų gamintojais, scenarijų autoriais, redaktoriais ar kritikais, turės galimybę įgyti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių. Studijų metu sužinosite apie kino pramonės istoriją ir vystymąsi, įvairius kinematografinius stilius ir žanrus, giliau analizuosite tam tikro laikotarpio ar stiliaus filmus. Taip pat įgysite praktinių filmavimo įgūdžių, įskaitant scenarijų kūrimą, režisavimą, filmavimą, apšvietimą bei filmo medžiagos redagavimą. Papildomai mokysitės komunikacijos ir žiniasklaidos studijų dalykų, susijusių su reklama, auditorijos elgsena, garsenybių kultūra, komedija, tarpkultūrine komunikacija, rinkodara, žiniasklaidos teise, teatru, vizualine kultūra, interneto dizainu ir jaunimo kultūra.

Karjeros kryptys

Baigus žiniasklaidos ir viešųjų ryšių studijas, jūs galėsite rinktis įvairių sričių profesijas:

 • žurnalisto;
 • tekstų kūrėjo;
 • rinkodaros eksperto;
 • ryšių su visuomene specialisto;
 • televizijos ir filmų gamybos specialisto;
 • žiniasklaidos planuotojo;
 • multimedijos specialisto;
 • TV programų analitiko;
 • socialinės žiniasklaidos vadybininko;
 • TV projektų vadovo;
 • televizijos ar filmų prodiuserio;
 • skaitmeninio turinio vadybininko;
 • reklamos kūrėjo;
 • reporterio;
 • redaktoriaus asistento;
 • renginių planuotojo;
 • filmų direktoriaus;
 • žurnalo leidėjo;
 • leidybos rinkos analitiko;
 • rašytojo.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas_0035_admin-ajax (14)
The University of Greenwich

Yra pripažintas geriausiu universitetu pagal studijų kokybę. Universitetas labai rūpinasi atvykusiais studijuoti, todėl įsteigta pagalbos tarnyba, teikianti informaciją, besirūpinanti ir remianti studentus visą studijų laikotarpį. Tai vieta, kur jaunuoliai gali tobulėti ir pradėti kurti savo profesinę karjerą.

SKAITYTI »
Southampton Solent University
Southampton Solent University

Tai puikus pasirinkimas, norint studijuoti sporto, kūrybinės pramonės ar laivybos srityje. Šio universiteto jūrinės programos vertinamos kaip vienos geriausių visame pasaulyje, o studentų buriavimo komanda yra tapusi pasaulio čempione.

SKAITYTI »
northumbria university
Northumbria University

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

SKAITYTI »
london metropolitan university
London Metropolitan University

Tai vienas seniausių Anglijos universitetų, žymus dėl didžiausios mokymų laboratorijos visoje Europoje. Universitetas sudaręs sutartis su įdarbinimo agentūromis ir įstaigomis, todėl pirmumo teisė gauti darbą yra būtent šio universiteto studentams.

SKAITYTI »
bimm institute
BIMM Institute

Tai muzikos edukacijos rinkos lyderis, kuriame ruošiami aukštos klasės muzikantai. Studentams siūloma išskirtinė galimybė dalyvauti pasaulio muzikos industrijoje, kurioje vykdomos unikalios paskaitos, seminarai su muzikos srities profesionalais, koncertai įvairiose vietovėse, dalyvavimas renginiuose ir festivaliuose.

SKAITYTI »
University of Westminster
University of Westminster

Prestižinė aukštoji mokykla, įsikūrusi patrauklioje centrinėje Londono dalyje, kurioje mokosi daugiau nei 24 tūkst. studentų. Tai vienas geriausių sąlygų turintis universitetas, siūlantis rinktis iš gausybės sporto šakų bei daugelio studijų sričių, tarp kurių geriausios – žiniasklaidos ir kinematografijos.

SKAITYTI »
University of the West of England Bristolyje
University of the West of England Bristolyje

Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų.

SKAITYTI »
University of Lincoln
University of Lincoln

Miestas pasižymi istoriniais paveldais, tačiau praeities paveldai puikiai dera su miestui būdingomis naujausiomis technologijomis. Tai įrodo ir universiteto miestelio pripažinimas vienu moderniausiu Didžiojoje Britanijoje. Didelės investicijos į universitetą padėjo pasiekti pripažinimą už puikiai įvykdytus projektus bei tyrimus.

SKAITYTI »
University of Bedfordshire logo
University of Bedfordshire

Įsikūręs Lutono ir Bedfordo miestuose, kuriuose mokosi 24 tūkst. studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Šis modernus universitetas yra įkūręs studijų kokybės centrą, kuris rūpinasi aukšta teikiamų studijų kokybe, skatina dėstytojus naudotis naujausiais mokymo metodais ir technologijomis, analizuoja studentų apklausas bei tobulina studijų programas.

SKAITYTI »