Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Žiniasklaidos ir viešųjų ryšių studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about media

Apie žiniasklaidos ir viešųjų ryšių studijas

Žiniasklaidos ir viešųjų ryšių studijų programos tikslas – paruošti žiniasklaidos bei komunikacijos specialistus, gebančius savo darbo aplinkoje naudotis naujausiomis technologijomis bei sekti šiuolaikines tendencijas, dirbant labai įtakingame žiniasklaidos pasaulyje.

Studijų moduliai sudaryti taip, kad juose teorinė medžiaga pateikiama kartu su praktinėmis užduotimis, kurių pagalba mokomasi analizuoti informaciją, kritiškai mąstyti bei vertinti ir atsakingai pateikti ją visuomenei.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Žiniasklaidos ir viešųjų ryšių specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

 • Ryšių ir naujosios žiniasklaidos studijose daugiausia dėmesio skiriama skaitmeniniam turiniui bei interaktyvioms technologijoms įvairiose žiniasklaidos skaitmeninėse platformose. Pasirinkę šią specializaciją, mokysitės apie skaitmenines technologijas, jų dizainą ir plėtrą, skaitmeninius duomenų rinkimo ir analizės metodus, padedančius nagrinėti socialines problemas bei jų kontekstą.
 • Socialinės žiniasklaidos specializacija labai tinkama būsimiems, o gal ir esamiems, socialinių tinklų (pvz., FacebookTwitterInstagramPinterestTumblr) ekspertams. Studijos padės jums išsiaiškinti platesnes socialinių tinklų įtraukimo ir panaudojimo galimybes, vystant savo verslą, organizuojant reklamos kampanijas ar socialines akcijas. Išmoksite analizuoti tikslinę socialinių tinklų auditoriją bei taikyti įvairias strategijas, padėsiančias įgyvendinti jūsų tikslus.
 • Žurnalistika – tai viena populiariausių specializacijų, kurią renkasi žmonės, norintys ateityje dirbti žiniasklaidos srityje. Šiose studijose ne tik gausite teorinių žinių, kaip tinkamai komunikuoti, bet ir įgysite praktinių žurnalistikos įgūdžių (pvz., kaip dirbti naujienų skyriuje, kaip rasti informacijos šaltinių ar įdomiau pristatyti savo istoriją visuomenei). Šios studijos paremtos praktinių užduočių atlikimu, o praktinius įgūdžius lavinsite, kurdami istorijas žodžiu ar raštu ir pristatydami, tirdami informaciją, ją analizuodami, ieškodami alternatyvų, tokių kaip fotografijos ar vaizdo įrašai, iliustruojantys naujienas.
 • Leidyba ir redagavimas. Ši specializacija skirta tiems, kurie domisi žiniasklaidos karjera leidybos pramonėje. Ši specializacijos studijų programa apima žurnalų, knygų, laikraščių leidybą, bei šiuolaikinės skaitmeninės technologijos. Papildomai studijuosite ir studijų dalykus, susijusius su leidybos verslo plėtra, rinkodara, platinimu, grafiniu dizainu, kopijavimu, intelektine teise. Studijuodami galite rinktis šias specializacijų kryptis: vaikų literatūros leidybą, akademinės literatūros leidybą ar elektroninę leidybą.
 • Radijo ir televizijos transliacija. Studijuodami šioje specializacijoje patirsite, ką reiškia sukurti tinkamą TV ar radijo laidą, pradedant nuo tinkamos istorijos ar temos, baigiant filmavimu ar įrašymu. Šios studijos skirtos kūrybingiems ir meniškiems žmonėms, turintiems savo viziją, kaip turėtų atrodyti šiuolaikinės televizijos ar radijo transliuojamas turinys. Studijų metu bus lavinami ne tik kūrybos, režisūros, bet ir techniniai įgūdžiai.
 • Filmų ir žiniasklaidos studijos skirtos žmonėms, norintiems dirbti kino pramonėje. Visi, kurie svajoja tapti filmų gamintojais, scenarijų autoriais, redaktoriais ar kritikais, turės galimybę įgyti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių. Studijų metu sužinosite apie kino pramonės istoriją ir vystymąsi, įvairius kinematografinius stilius ir žanrus, giliau analizuosite tam tikro laikotarpio ar stiliaus filmus. Taip pat įgysite praktinių filmavimo įgūdžių, įskaitant scenarijų kūrimą, režisavimą, filmavimą, apšvietimą bei filmo medžiagos redagavimą. Papildomai mokysitės komunikacijos ir žiniasklaidos studijų dalykų, susijusių su reklama, auditorijos elgsena, garsenybių kultūra, komedija, tarpkultūrine komunikacija, rinkodara, žiniasklaidos teise, teatru, vizualine kultūra, interneto dizainu ir jaunimo kultūra.

Karjeros kryptys

Baigus žiniasklaidos ir viešųjų ryšių studijas, jūs galėsite rinktis įvairių sričių profesijas:

 • žurnalisto;
 • tekstų kūrėjo;
 • rinkodaros eksperto;
 • ryšių su visuomene specialisto;
 • televizijos ir filmų gamybos specialisto;
 • žiniasklaidos planuotojo;
 • multimedijos specialisto;
 • TV programų analitiko;
 • socialinės žiniasklaidos vadybininko;
 • TV projektų vadovo;
 • televizijos ar filmų prodiuserio;
 • skaitmeninio turinio vadybininko;
 • reklamos kūrėjo;
 • reporterio;
 • redaktoriaus asistento;
 • renginių planuotojo;
 • filmų direktoriaus;
 • žurnalo leidėjo;
 • leidybos rinkos analitiko;
 • rašytojo.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

london south bank
London South Bank University

Pačioje sostinės širdyje įsikūręs universitetas pripažintas pačiu moderniausiu Londono mieste. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems atlikti praktiką iš daugiau nei 1 000 partnerių tinklo.

SKAITYTI »
falmouth university
Falmouth University

Įsikūręs šalia tropinio parko ir nuostabaus paplūdimio, pietvakarių Anglijoje. Tokia vieta puikiai įkvepia norinčius studijuoti menų studijas, turinčias net 10 pasirenkamų krypčių. Unikali vieta mokytis kasmet pagerina studentų pasitenkinimo studijomis rodiklius, o bendradarbiavimas su garsiausiomis pasaulio įmonėmis didina įsidarbinimo po studijų procentą.

SKAITYTI »
bournemouth university
Bournemouth University

Įsikūręs šalia geriausių paplūdimių pietų Anglijoje, garsėjančių kaip pasaulinio paveldo dalis. Ši tarptautinė aukštoji mokykla pripažinta visame pasaulyje už novatoriškumą kompiuterinės animacijos sritį, o universiteto diplomą gavę muzikantai užsitikrina pripažinimą muzikos rinkoje.

SKAITYTI »