Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Koks žmogus be baimės iššoktų parašiutu?

Nuotykių prigimtį turintys žmonės yra linkę ieškoti adrenalino arba daryti tokias veiklas, kurios kitiems žmonėms atrodo rizikingos. Pagalvokite apie tuos, mūsų vadinamus, „nutrūktgalvius“, kurie neria be baimės į įvairius nuotykius, ar tai būtų šuolis parašiutu ar naujo verslo kūrimas.

Pasidalinkite įrašu

Pagalvokite apie tuos mūsų vadinamus „nutrūktgalvius“, kurie neria be baimės į įvairius nuotykius – ar tai būtų šuolis parašiutu, ar naujo verslo kūrimas. Nuotykių prigimtį turintys žmonės yra linkę ieškoti adrenalino arba daryti tokias veiklas, kurios kitiems žmonėms atrodo rizikingos ar nesaugios. Turbūt sunkiai įsivaizduotume gaisrininkus, policininkus, aktyvių pardavimų vadybininkus, biržos maklerius, alpinistus be aukštai išreikštos nuotykių prigimties. Tačiau mes juk tikrai nenorėtume auditoriaus ar finansų kontrolieriaus su aukštai išreikšta nuotykių prigimtimi?

Jei jaučiate, kad jūs turite aukštai išreikštą būtent nuotykių prigimtį – kaip ją suvaldyti? Juk labai dažnai darbe jos reikia visai nedaug. Tokiu atveju nuotykių prigimtį jūs privalote realizuoti kitur – čia turėtų gelbėti įvairūs hobiai, užsiėmimai ir veiklos, kuriose prisiimdami riziką galėtumėte pilnai patenkinti savo nuotykių prigimtį ir pasiekti darną gyvenime. Nebūtinai ta rizika turi būti kas savaitgalį šokti parašiutu. Gali pakakti ir azartiškai žaisti stalo žaidimą ar prasilėkti kartingo trasoje.

Mojuoju visiems „nutrūktgalviams“ ir rizikos mėgėjams bei linkiu išmokti „pamaitinti“ šią puikią prigimtį!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Kalbų kursai

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Koks žmogus yra darnus?
Uncategorized @ru

Koks žmogus yra darnus?

Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.
STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker