Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Koks žmogus be baimės iššoktų parašiutu?

Nuotykių prigimtį turintys žmonės yra linkę ieškoti adrenalino arba daryti tokias veiklas, kurios kitiems žmonėms atrodo rizikingos. Pagalvokite apie tuos, mūsų vadinamus, „nutrūktgalvius“, kurie neria be baimės į įvairius nuotykius, ar tai būtų šuolis parašiutu ar naujo verslo kūrimas.

Pasidalinkite įrašu

Pagalvokite apie tuos mūsų vadinamus „nutrūktgalvius“, kurie neria be baimės į įvairius nuotykius – ar tai būtų šuolis parašiutu, ar naujo verslo kūrimas. Nuotykių prigimtį turintys žmonės yra linkę ieškoti adrenalino arba daryti tokias veiklas, kurios kitiems žmonėms atrodo rizikingos ar nesaugios. Turbūt sunkiai įsivaizduotume gaisrininkus, policininkus, aktyvių pardavimų vadybininkus, biržos maklerius, alpinistus be aukštai išreikštos nuotykių prigimties. Tačiau mes juk tikrai nenorėtume auditoriaus ar finansų kontrolieriaus su aukštai išreikšta nuotykių prigimtimi?

Jei jaučiate, kad jūs turite aukštai išreikštą būtent nuotykių prigimtį – kaip ją suvaldyti? Juk labai dažnai darbe jos reikia visai nedaug. Tokiu atveju nuotykių prigimtį jūs privalote realizuoti kitur – čia turėtų gelbėti įvairūs hobiai, užsiėmimai ir veiklos, kuriose prisiimdami riziką galėtumėte pilnai patenkinti savo nuotykių prigimtį ir pasiekti darną gyvenime. Nebūtinai ta rizika turi būti kas savaitgalį šokti parašiutu. Gali pakakti ir azartiškai žaisti stalo žaidimą ar prasilėkti kartingo trasoje.

Mojuoju visiems „nutrūktgalviams“ ir rizikos mėgėjams bei linkiu išmokti „pamaitinti“ šią puikią prigimtį!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.