Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Sekmadienio popietę jaučiatės blogai dėl rytojaus? Ką daryti, kai darbas tampa kančia

Ką daryti, jei įsiėdė darbas? Laidoje diskutuojame - kaip suderinti karjerą ir laisvalaikį, pilnai realizuojant savo potencialą.

Pasidalinkite įrašu

Beveik trečdalį savo gyvenimo laiko mes praleidžiame dirbdami, tad nenuostabu, jog labai dažnai viltis sudedame į karjerą, tikėdamiesi, kad sugebėdami realizuoti save profesinėje veikloje savaime gerai jausimės ir kitose gyvenimo srityse, tačiau neretai darbas tampa kančia. Manome, jog galime puikiai jaustis dirbdami, jeigu gerai jaučiamės ne darbinėje veikloje – turime puikų hobį ir laisvalaikį. Tačiau tiesa tokia: gerai jaučiamės tik tuomet, kai esame darnoje su savimi – sugebame suderinti karjerą bei laisvalaikį, pilnai realizuodami savo potencialą, kurį galima išreikšti per prigimtis ir intelektus.

Laidos svečiai: psichologė, lektorė, verslo konsultantė Laura Rimkutė ir profesionalus koučingo specialistas Paulius Ratė.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.