British and Irish Modern Music Institute

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / British and Irish Modern Music Institute

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Universitetą baigė tokie atlikėjai, kaip The Kooks, Izzy Bizu, Tom Odell, George Ezra, James Bay, Natacha Bent, Bastille, Ellie Goulding, Imagine Dragons, The Prodigy, Take That ir kt.
 • Universitete dažnai paskaitas skaito kviestiniai svečiai - tokie kaip Robert Trujillo (Mettalica), Nick Mason (Pink Floyd) ir t. t.
 • Universitete yra trys profesionalios garso studijos, kuriose studentai turi galimybę įsirašyti savo dainas.
 • Beveik 83 proc. absolventų užsidirba pragyvenimui vien iš muzikos industrijos (Student Survey, 2017).
 • Kiekvienas universiteto miestelis turi modernias profesionalias patalpas, o aparatūrą ir programinę įrangą teikia pirmaujantys pasaulyje muzikinių instrumentų gamintojai.
 • BIMM turi koledžus aštuoniuose miestuose: Londone, Berlyne, Hamburge, Braitone, Bristolyje, Mančesteryje, Birmingeme ir Dubline.
 • Universitetas didžiuojasi, būdamas didžiausiu ir pirmaujančiu šiuolaikinės muzikos ugdymo teikėju Jungtinėje Karalystėje ir Europoje.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Šis universitetas – muzikos edukacijos rinkos lyderis. Čia ruošiami aukštos klasės muzikantai, o studijų metu taikomi realūs ir laiko patikrinti mokymo metodai.

Universiteto padaliniai išsidėstę įvairiuose D. Britanijos, Airijos, Danijos ir Vokietijos miestuose, kuriuose studentams atsiveria begalė galimybių mėgautis ir kurti muziką.

BIMM turi daugiau nei 6 500 studentų, kurie džiaugiasi studentų miesteliais, derančiais su visais jų poreikiais: įrengtos modernios auditorijos su profesionaliais instrumentais ir geriausia technika. Šiuose miesteliuose įdiegtos visos galimybės mokytis, gyventi, kurti bei džiaugtis muzika.

BIMM savo studentams taip pat siūlo išskirtinę galimybę dalyvauti pasaulio muzikos industrijoje: įdomios paskaitos, savaitiniai meistriškumo seminarai su muzikos srities profesionalais, koncertai mažose ir didelėse vietose, prieigos prie didelių renginių, festivalių.

 • Atlikimas (būgnai, vokalas, gitara, bosinė gitara) (Performance);
 • Muzikos gamyba (Music Production);
 • Dainų rašymas (Song Writing);
 • Muzikos verslas (Music Business);
 • Renginių organizavimas (Organization of Events);
 • Muzikinė žurnalistika (Musical Journalism).

Londonas
Londonas yra muzikos ir meno centras tiek nacionaline, tiek tarptautine prasme. Kaip kultūriškai įvairus miestas su didele studentų populiacija, Londonas siūlo įkvėpimą ir galimybes daugeliui muzikantų ir menininkų.

Dublinas
Dublinas turi ilgą kūrybiškumo vertinimo ir įvairovės skatinimo istoriją su aistra gyvai muzikai, dideliu studentų skaičiumi ir viena iš energingiausių meno scenų Europoje.

Mančesteris
Didžiausi talentai savo karjerą pradėjo būtent Mančesterio muzikinėje scenoje, kuri paskatino miestą pagimdyti vienas iš didžiausių grupių ir atlikėjų Jungtinėje Karalystėje.

Birmingamas
Birmingamas laikomas vienu šauniausių ir aktyviausių miestų ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir Europoje. Šiame mieste atrasti muziką, ja džiaugtis ir dalintis yra labai lengva. BIMM fakultetas įsikūręs miesto centre, laisvoje, kūrybą skatinančioje aplinkoje.

Bristolis
Progresuojanti požeminė muzikos ir meno scena yra Bristolio gyvenimo širdyje, kur yra skatinamas individualumas ir kūrybiškumas.

Braitonas
Kūrybiškumas ir laisvė yra Braitono gyvenimo priešakyje. Miestas pilnas nemokamų muzikos renginių, o jo energinga, plati gyvos muzikos scena yra išsibarsčiusi po barus, spontaniškus koncertus ir garsias vietas.

Berlynas
Berlynas yra kūrybingas, avangardiškas, griaunantis stereotipus ir plačių pažiūrų. Jis suteikia mūsų studentams tiesioginę prieigą prie gyvybingos muzikinės bendruomenės, sudarytos iš įvairių renginių, festivalių, vietų ir koncertų bei įžymių žmonių.

Hamburgas
Vokietijos antras didžiausias miestas dabar garsėja savo pogrindine kultūra, punk ir hip-hopo muzikos judėjimais, įspūdinga gatvės meno scena ir tikra meile visoms kontrakultūroms, sukuriant puikią aplinką įkvėpti ir būti įkvėptam.

 • The Kooks;
 • Tom Odell;
 • George Ezra;
 • James Bay.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje