Southampton Solent University

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Southampton Solent University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • 2018 m. universitetas apdovanotas sidabro medaliu už puikią mokymo kokybę.
 • Šiuo metu universitete studijuoja daugiau nei 10 tūkst. studentų, iš kurių 96% studijuoja bakalauro studijų programose, o 4% – magistro.
 • 2010–2020 m. į universiteto infrastruktūrą bus investuota 100 mln. svarų.
 • 93% studentų isidarbina per pirmuosius 6 mėn. nuo universiteto baigimo.
 • Southampton Solent universitetas siūlo 200 programų pasirinkimą verslo, meno, dizaino, technologijų srityse.
 • 2019 m. vasarą universiteto teritorijoje duris atvers sporto centras, kurio įrengimas kainavo net 28 mln. svarų.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Universiteto istorija siekia 1856 m., kada buvo įkurta privati menų mokykla. Vėliau ji tapo nepriklausoma aukštojo mokslo institucija, 2005 m. pavadinta Solent universitetu. Ši mokymo įstaiga – tai ne tik universitetas, tai neatsiejama visuomenės, mokslo ir verslo pasaulio dalis.

Glaudus ryšys su pramonės įmonėmis, nuolatinės pastangos gilinti specializuotas žinias ir kiti dalykai universitetą apibūdina kaip mokyklą, gebančią paruošti aukštos kvalifikacijos specialistus.

Nors universitetas dar pakankamai jaunas, jo vardas jau plačiai žinomas dėl pažangių taikomųjų mokslinių tyrimų. Nuo 1992 m. universitetui suteikta daugiau nei 100 mokslo apdovanojimų. Apie universitetą puikiai atsiliepia jo absolventai. Ši aukštoji mokykla garsėja savo aktyvia bendruomene. Dabar čia studijuoja 17 tūkst. jaunuolių.

Vienas pagrindinių universiteto tikslų – mokyti šiuo metu svarbiausių dalykų, pateikti mokslo aktualijas ir naujoves. Ruošiant studijų programas, atsižvelgiama į darbo rinkoje vyraujančias tendencijas ir poreikius. Mokslus baigusiems studentams nėra sunku įsidarbinti, nes įgytas išsilavinimas atitinka keliamus reikalavimus ir pateisina darbdavių lūkesčius.

Jei ieškai aukštosios mokyklos, kurioje galėtum gauti puikų išsilavinimą, kurioje akademinės žinios neatsiejamos nuo realaus gyvenimo patirties, šis universitetas – puikus pasirinkimas.

 • Verslo ir sporto (Faculty of Business, Sport and Enterprise);
 • Socialinių mokslų ir kūrybinės pramonės (Faculty of Creative Industries and Society);
 • Laivybos ir technologijų (Faculty of Maritime and Technology).

Sautamptono miestas yra gyvybingas, jį galima apibūdinti kaip kultūros, pasilinksminimo, naktinio gyvenimo ir apsipirkimo centrą. Nuo jo iki Londono vos valanda kelio, taip pat netoli yra ir Portsmuto, Bornemuto ir Vinčesterio miestai.

Iš Lietuvos galima rasti tiesioginių skrydžių į Sauthamptoną, tačiau pigiau ir paprasčiau skristi į Londoną, iš kur universitetas lengvai pasiekiamas autobusu ar traukiniu.

Nuobodžiauti šiame universitete tikrai nebus kada! Studentai turi galimybę rinktis iš įvairiausių veiklų ir smagiai bei turiningai praleisti laisvalaikį: universitete veikia daugiau nei 40 sporto klubų bei kitų sričių būrelių. Mieste galima aplankyti daug meno galerijų, muziejų, kino teatrų, pasivaikščioti gražiuose parkuose.

 • Paul Goodison – 2008 m. vasaros olimpinių žaidynių aukso medalininkas;
 • Jack Eames – mados fotografas.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje