University of Northampton

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Northampton

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • 2018 m. rugsėjį atidarytas naujas studentų miestelis Waterside Campus, į kurį universitetas investavo 330 mln. svarų. Šis miestelis, tai puiki vieta gyvenimui, studijoms ir pramogoms.
 • Universitetas apdovanotas aukso medaliu už puikią mokymo kokybę, lyginant su kitais Jungtinės Karalystės universitetais.
 • Bakalauro studijų studentai gali pretenduoti į 1000 svarų stipendiją.
 • 2019 m. The Guardian reitingų lentelėje Northampton universitetas užėmė 111 vietą.
 • Northampton universitetas priklauso Navitas universitetų grupei, dėl ko studentams atveriamos dar platesnės darbo ir studijų galimybės visame pasaulyje.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzamino pažymėjimas neprivalomas.

University of Northampton – universitetas, kviečiantis įdomioms ir modernioms studijoms. Universiteto miesteliai puikiai pritaikyti studentams: juose rasite mokymosi erdves, bibliotekas, sporto centrus, laboratorijas, kavines ir barus bei įvairias susibūrimo vietas.

Universitete dėsto savo srities profesionalai, kurie naudoja inovatyvius mokymo metodus bei siekia, kad kiekvienas studentas atrastų save ir tobulėtų.

2015 m. universitetas atidarė 8,5 mln. svarų vertės Inovacijų centrą, kuriame siūlo pagalbą jauniesiems verslininkams ir įvairių sričių verslo įmonėms.

2008 m. Research Assessment Exercise (RAE) kategorijoje universitetas pasiekė reikšmingų rezultatų verslo ir vadybos, sveikatos mokslų, edukologijos ir metalurgijos srityse.

 • Menų (School of the Arts);
 • Nortamptono verslo mokykla (Northampton Business School);
 • Edukologijos (School of Education);
 • Sveikatos (School of Health);
 • Socialinių mokslų (School of Social Sciences);
 • Mokslo ir technologijų (School of Science and Technology);
 • Moultono koledžas (Moulton College).

Nortamptono miestas įsikūręs Anglijos centre, netoli Birmingamo. Šiame mieste gyvena 212 tūkst. žmonių. Nuo Nortamptono iki Londono ir Oksfordo tik valanda kelio.

Patogiausia iš Kauno oro uosto skristi (tiesiogiai) į Birmingamo oro uostą. Iš čia per valandą viešuoju transportu nuvyksite į Nortamptono miestą.

Abu universiteto miesteliai (Park Campus ir Aveneu Campus) yra netoli Nortamptono miesto centro. Studentai iš vieno miestelio į kitą autobusu gali važiuoti nemokamai. Abiejuose miesteliuose yra paskaitų salės, bibliotekos, įkurtos studentų sąjungos. Studentai gali naudotis informacinių technologijų įranga. Taip pat veikia restoranai, parduotuvės.

University of Northampton turi savo studentų bendruomenę. Jaunimas gali mėgautis įdomiu socialiniu gyvenimu ir puikia aplinka. Be to, studentams suteikiama reikalinga informacija, jie konsultuojami rūpimais klausimais, teikiama kita pagalba. Taip pat universiteto studentų sąjunga rūpinasi, kad studijuojantis jaunimas įgytų tiek akademinės, tiek ir socialinės patirties.

Šios mokymo įstaigos studentai taip pat gali dalyvauti juos dominančių klubų ir bendruomenių veikloje. Jie kviečiami jungtis prie sporto komandų, kurios vertinamos ir pripažįstamos tiek vietiniu, tiek nacionaliniu lygiu. Aktyvus socialinis, kultūrinis gyvenimas, sportinė veikla padeda susirasti daug naujų draugų, atrasti naujų pomėgių bei tęsti mėgstamą veiklą.

Už universiteto miestelio ribų taip pat galima įdomiai ir turiningai leisti laiką. Mieste yra daugiau nei 20 naktinių klubų, restoranų, barų bei parduotuvių. Galima mėgautis gyvos muzikos renginiais, lankytis kino teatruose.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje