Home / Paslaugos verslo klientams / Verslo klientų atsiliepimai


Įmonės, kurios kartu su KALBA rūpinasi savo darbuotojų nuolatiniu tobulėjimu ir naujų įgūdžių įgijimu.

Verslo klientų atsiliepimai

Norėčiau padėkoti Jums ir mums dėsčiusioms dėstytojoms už puikias pamokas, už taiklius išaiškinimus ir kantrybę.

Nuoširdus ačiū už kavą kasrytinę ir šypsenas, už nuolatinius pagyrimus ir švelnius pataisymus.

Perduokite padėkas Jurgai ir Agnietei. Jos puikios! Tokios mokytojos mane įtikino, kad mokytis kalbos galiu ir aš. Nors tikrai galvojau, kad „neduota“.

Daiva Skrupskelienė UAB „Ecoservice

Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su KALBA – greitai ir lengvai suderiname visus rūpimus klausimus, o įmonės darbuotojai negali atsidžiaugti nuostabia mokytoja Jolanta ir nei už ką jos nekeistų į kitą mokytoją!

Irma Beinoraviciute, UAB SIWood

Buvome ir esame labai patenkinti KALBA dėstytoju, kuris mums vedė anglų kalbos užsiėmimus. Lengvai bendraujantis. Pamokos buvo įdomios, parinkta medžiaga pagal mūsų pageidavimus, užsiėmimai atitiko mūsų lūkesčius pilnai. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį mokytoją, labai tinkama jo metodika, moka sukurti draugišką atmosferą, pamokos įdomios ir naudingos, žmogus mylintis savo darbą. Gerai, kad daug dėmesio skyrė kalbėjimui, diskusijoms. Tai mums labai aktualu. Ką galima patobulinti? Būtų naudinga dažniau taisyti mūsų kalbos klaidas diskusijų metu. Taip pat gerai tai, kad buvo galimybė paderinti užsiėmimų laikus.

Rimantė Vansavičiūtė, AB Telia Lietuva Pardavimų vadovė

Jau ne vienerius metus KALBA dėstytojai moko AB „Freda“ darbuotojus anglų kalbos. Apie šią įmonę galime atsiliepti tik labai gerai: kompetentingi dėstytojai, įdomi mokymų medžiaga, gera atmosfera pamokų metu.

Renata Liumparienė, AB „Freda“

Džiaugiamės dirbdami su tokiais partneriais kaip KALBA, organizavusiais mūsų įmonės darbuotojams B1, B2 ir C1 verslo anglų kalbos kursus. Dėstymo programos buvo kryptingos ir parinktos pagal mūsų mokymosi tikslus. Mokymų metodai, trukmė ir dėstytojų dėstymo stilius individualiai pritaikyti prie kiekvienos dalyvių grupės mokymų lygio ir poreikių. Kursai buvo aktyvūs ir įtraukiantys, jų metu naudota aukštos kokybės mokymosi medžiaga. Itin vertiname tai, kad KALBA pasiūlė didelį kvalifikuotų dėstytojų pasirinkimą ir užtikrino vienu metu vykstančių net 10 grupių kokybišką mokymą trijuose skirtinguose Lietuvos miestuose. Smagu, kad mokymų eigoje dėstytojai atsižvelgdavo į dalyvių atsiliepimus ir operatyviai į juos sureaguodavo. Mūsų komanda yra labai patenkinti mokymų ir paslaugų kokybe.

Roberta Prelgauskienė, UAB NFQ Technologies

Kompetentingi dėstytojai, malonus bendravimas, operatyvus iškilusių klausimų sprendimas, lankstumas.

Sandra Rukšaitė, UAB Transfera

Geresnių kursų nebuvau lankiusi! Labai patiko temos, geras mokymosi tempas, suprantamas ir priimtinas mokymo stilius. Kursai tikrai davė naudos ir norėčiau tęsti!

Ieva, „Officeday“

Anglų kalbos kursais esu patenkinta. Mokymosi tempas yra didelis, tačiau to mes čia ir atėjome. Mokymosi medžiaga tinkama. Dėstytoja mūsų šauni. Ačiū jai už kantrybę su mumis.

Jolita, UAB „Vilniaus duona“