Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Verslo klientų atsiliepimai

Įmonės, kurios kartu su „Kalba.Lt“ rūpinasi savo darbuotojų nuolatiniu tobulėjimu ir naujų įgūdžių įgijimu.

Įmonėje „YIT Lietuva“ daug dėmesio skiriame individualiam tobulėjimui, todėl visada skatiname darbuotojus investuoti į save ir taip kelti žinių bei gebėjimų lygį. Anglų kalbos išmanymas tarptautinėje įmonėje yra būtinybė, todėl partnerystė su edukacine bendrove „Kalba.lt“ prieš trejus metus pasirodė logiškas ir reikalingas žingsnis. Savo anglų kalbos žinias pagilino jau daugiau nei pusšimtis „YIT Lietuva“ darbuotojų. Džiaugiamės vidiniu įmonės progresu ir teigiamais kolegų įspūdžiais tiek iš gyvų, tiek iš nuotolinių mokymų.
INGRIDA ARMONAITIENĖ
YIT LIETUVA
Pabaigus anglų kalbos kursus, atsiliepimai patys geriausi. Mokytoja Monika Krumplytė labai kompetentinga, gebanti prisiderinti prie skirtingo pasiruošimo mokinių, kiekvienam skirianti dėmesį ir matanti jo pažangą. Patiko tinkama metodika, aiškiai ir suprantamai pateikiama mokomoji medžiaga, užduočių įvairovė ir gausa, kurių dėka pamokos nebuvo nuobodžios ar monotoniškos. O mokytojos bendravimas pranoko lūkesčius! Smagu mokytis iš mokytojos, kuriai tikrai patinka mokyti!
JOLITA GEČIENĖ
NACIONALINIS AKREDITACIJOS BIURAS
Labai dėkojame už puikų servisą, kai viskas suorganizuota nuo A iki Z. Visą mokymų laiką gaudavome išsamias ataskaitas, buvome išklausyti ir suprasti. Mokymo kokybė labai aukšto lygio, daug gražių žodžių ir pagyrų siunčiame ir Jūsų kolektyvo mokytojams. Tai savo srities profesionalai, neretas jų ir poliglotas. Tobulėjimui ir kalbinei kvalifikacijai kelti rinksimės tik Kalba.Lt komandą. Sėkmingų darbų ateityje!
GIEDRĖ PUIDOKIENĖ
VIČIŪNAI GROUP
Jau ne vienerius metus KALBA dėstytojai moko AB „Freda“ darbuotojus anglų kalbos. Apie šią įmonę galime atsiliepti tik labai gerai: kompetentingi dėstytojai, įdomi mokymų medžiaga, gera atmosfera pamokų metu.
RENATA LIUMPARIENĖ
AB „FREDA“
Baigiau anglų kalbos kursus, kuriuos vedė Jūsų darbuotoja Jurga Tvarkūnaitė. Neapsakomai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę mokytis pas šią nuostabią mokytoją. Kalbantis su mūsų grupės dalyviais, iš jų išgirdau tą patį. Mūsų grupė tikrai buvo silpnoka, bet mokytoja Jurga – didžiausia savo srities profesionalė. Ji nuolatos žavėjo savo atsakingu požiūriu į šį mokymo procesą ir begaline kantrybe mokant mus. Aš jau ne kartą būčiau pratrūkęs ir išdėję tokius mokinius į šuns dienas…:). Ačiū Jums, ačiū Jurgai. Motyvuokite ir saugokite tokius darbuotojus. *Anglų kalbos mokymai buvo organizuojami įgyvendinant Vidaus saugumo fondo 2014–2020 metų programos lėšomis finansuojamą projektą Nr. LT/2019/VSF/5.3.1.4. „Policijos sistemos darbuotojų užsienio kalbų mokymas, II etapas“.
DAINIUS ŠIDLAUSKAS
ZARASŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO VIRŠININKAS
Džiaugiamės dirbdami su tokiais partneriais kaip KALBA, organizavusiais mūsų įmonės darbuotojams B1, B2 ir C1 verslo anglų kalbos kursus. Dėstymo programos buvo kryptingos ir parinktos pagal mūsų mokymosi tikslus. Mokymų metodai, trukmė ir dėstytojų dėstymo stilius individualiai pritaikyti prie kiekvienos dalyvių grupės mokymų lygio ir poreikių. Kursai buvo aktyvūs ir įtraukiantys, jų metu naudota aukštos kokybės mokymosi medžiaga. Itin vertiname tai, kad KALBA pasiūlė didelį kvalifikuotų dėstytojų pasirinkimą ir užtikrino vienu metu vykstančių net 10 grupių kokybišką mokymą trijuose skirtinguose Lietuvos miestuose. Smagu, kad mokymų eigoje dėstytojai atsižvelgdavo į dalyvių atsiliepimus ir operatyviai į juos sureaguodavo. Mūsų komanda yra labai patenkinti mokymų ir paslaugų kokybe.
ROBERTA PRELGAUSKIENĖ
UAB NFQ TECHNOLOGIES
Norėčiau padėkoti Jums ir mums dėsčiusioms dėstytojoms už puikias pamokas, už taiklius išaiškinimus ir kantrybę. Nuoširdus ačiū už kavą kasrytinę ir šypsenas, už nuolatinius pagyrimus ir švelnius pataisymus. Perduokite padėkas Jurgai ir Agnietei. Jos puikios! Tokios mokytojos mane įtikino, kad mokytis kalbos galiu ir aš. Nors tikrai galvojau, kad „neduota“
DAIVA SKRUPSKELIENĖ
UAB „ECOSERVICE
Kompetentingi dėstytojai, malonus bendravimas, operatyvus iškilusių klausimų sprendimas, lankstumas.
SANDRA RUKŠAITĖ
UAB TRANSFERA
Geresnių kursų nebuvau lankiusi! Labai patiko temos, geras mokymosi tempas, suprantamas ir priimtinas mokymo stilius. Kursai tikrai davė naudos ir norėčiau tęsti!
IEVA
„OFFICEDAY“
Anglų kalbos kursais esu patenkinta. Mokymosi tempas yra didelis, tačiau to mes čia ir atėjome. Mokymosi medžiaga tinkama. Dėstytoja mūsų šauni. Ačiū jai už kantrybę su mumis.
JOLITA
UAB „VILNIAUS DUONA
Buvome ir esame labai patenkinti KALBA dėstytoju, kuris mums vedė anglų kalbos užsiėmimus. Lengvai bendraujantis. Pamokos buvo įdomios, parinkta medžiaga pagal mūsų pageidavimus, užsiėmimai atitiko mūsų lūkesčius pilnai. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį mokytoją, labai tinkama jo metodika, moka sukurti draugišką atmosferą, pamokos įdomios ir naudingos, žmogus mylintis savo darbą. Gerai, kad daug dėmesio skyrė kalbėjimui, diskusijoms. Tai mums labai aktualu. Ką galima patobulinti? Būtų naudinga dažniau taisyti mūsų kalbos klaidas diskusijų metu. Taip pat gerai tai, kad buvo galimybė paderinti užsiėmimų laikus.
RIMANTĖ VANSAVIČIŪTĖ
AB TELIA LIETUVA PARDAVIMŲ VADOVĖ
My experience of cooperating with „Kalba.Lt“ school and Veronika Nosevičienė, in particular, has been very positive. We organized Lithuanian courses for our relocated colleagues together. From the start, our teamwork has been very productive. I really appreciate the flexibility and the organization skills that Veronika and her colleagues have demonstrated. They did their best to study our needs and preferences and then fit them best with their proposal. It is also worth mentioning that warm, people-oriented attitude with which the work was performed. Our communication is always effective and pleasant. Hence, I would definitely love to cooperate with Veronika and „Kalba.Lt“ school in the future.
IRYNA ALTUKHOVA
LANGUAGE TRAINING MANAGER UAB ″Epam sistemos″
Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su KALBA – greitai ir lengvai suderiname visus rūpimus klausimus, o įmonės darbuotojai negali atsidžiaugti nuostabia mokytoja Jolanta ir nei už ką jos nekeistų į kitą mokytoją!
IRMA BEINORAVICIUTE
UAB SIWOOD