Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Kalbų kursai

Daugiau nei ketvirtį amžiaus mūsų užsienio kalbų mokytojai padeda pasiekti jums užsibrėžtų tobulėjimo tikslų. Nesvarbu, ar norite įgyti šnekamosios kalbos žinių, kurios pravers atostogų svetur metu, ar siekiate laisvai vartoti užsienio kalbą verslo susitikimų metu, mes jums pagelbėsime.

> 0 tūkst.

patobulėjusių žmonių

0 m.

patirties

> 0 %

teigiamų atsiliepimų

Kokius kursus galime pasiūlyti?

Turime platų užsienio kalbų pasirinkimą. Daugiau nei dešimt užsienio kalbų mokome grupėse, o dar daugiau – mokome individualiai. Užsieniečius mokome lietuvių kalbos (iš anglų arba rusų).

Turime kalbų kursų suaugusiems ir vaikams, bendradarbiaujame su įmonėmis, kurios siekia apmokyti savo darbuotojus. 

Taip pat esame vienintelis oficialus Cambridge egzaminų centras Lietuvoje. Profesionaliai rengiame CAE, IELTS, TOEFL ir kitiems tarptautiniams egzaminams bei Marlins English Language testams.

Kilo klausimų? Rašykite užklausą arba skambinkite mums telefonu +370 610 11009 

Korepetitoriai

Kursai suaugusiems

Mokykitės jums patogiausiu būdu: mažose grupėse, individualiai arba su to paties lygio draugu, arba nuotoliniu būdu. Rinkitės jums aktualią kalbą ir pradėkime.

Kursai mokyklose

Mokome užsienio kalbų mokyklose ir darželiuose. Dėl kursų teiraukitės savo klasės auklėtojos, pavaduotojos ugdymo klausimais arba tiesiog rašykite mums.

Kursai moksleiviams

Vaikai kalbų mokosi lengviau, tad… Gal pabandom? Turime anglų kalbos būrelį, kuris vyksta savaitgaliais, ir įvairių kalbų grupeles bei individualius kursus.

Mūsų mokymo metodikos

Užsienio kalbų išmoksite lengviau ir greičiau su mūsų sukurtomis metodikomis. Jas ištobulinome panaudoję beveik 30-ties metų patirtį edukacijos rinkoje, o jų vertę kasmet patvirtina tūkstančiai mūsų klientų.

3P metodika

Poreikiai, Planas ir Priežiūra – trys P, kurias taikome savo kursuose. Išsiaiškinę Jūsų poreikius ir galimybes, pasiūlome tinkamą mokymo planą. Mokymosi metu prižiūrime Jūsų pažangą.

Grįžtamasis ryšys

Tikime, kad didžiausia vertė, kurią gali suteikti dėstytojas, yra laiku suteiktas, aiškus grįžtamasis ryšis. Mes sukūrėme metodiką, kaip tai daryti sistemingai ir taikome ją visų savo kursų metu.

Pasipriešinimo įveikimas

Nustatėme, jog mokymo sėkmė 78% priklauso nuo moksleivio sąmoningo noro mokytis. Konsultuojame, kaip kalbėti su vaiku apie papildomą mokymąsi, kad šis neišsigąstų papildomo krūvio.

Kodėl verta mokytis su Kalba.Lt?

Mokymo procesas


  Vardas, Pavardė*
  Pasirinkite paslaugą*

  Telefonas*

  Jūsų el.paštas*

  Jūsų žinutė*

  Ką apie mus sako klientai?

  Įspūdžiai apie mokymosi procesą išties labai geri. Mums, be abejo, įsiminė „Kalba.Lt“ aplinka – jaukiose auditorijose malonu mokytis. Itin mums patikęs dalykas buvo tai, kad turėjome galimybę suderinti individualių užsiėmimų grafiką, atsižvelgiant į mūsų poreikius. Labai ačiū dėstytojai Jurgitai Stankevičienei – užsiėmimai puikiai atitiko mūsų pasirengimo lygį, o jos bendravimo sugebėjimai pranoko visus lūkesčius. Tad jaučiamės ne tik pagerinę anglų kalbos žinias, bet ir turiningai praleidę laiką.

  ALIUS NOREIKA

  Viskas patinka, kursų kokybė – pati geriausia. Važiuoju iš Radviliškio į Šiaulius vien dėl paslaugų kokybės. Kitur Šiauliuose nesiūlo tokio aukšto lygio paslaugų.

  VITALIJA PETRAUSKIENĖ

  IELTS egzamino kursai buvo be galo naudingi ir informatyvūs. Mokytoja labai gerai išaiškindavo naują informaciją, pateikdavo tinkamus pavyzdžius. Be abejo, pamokose buvo nerealiai daug juoko, žaidimų ir kitokių linksmybių. Mano manymu, šie kursai buvo tikrai vertingi bei naudingi.

  TAUTVYDAS SKROLIS

  „Kalba.Lt“ kursus lankau dvejus metus, gaila, kad tik suaugusiųjų, norinčiųjų tobulinti įgūdžius, yra ne daug. Šiaip esu labai patenkinta: grupės susidaro panašaus lygio, energingų verslių žmonių. Pamokos neprailgsta. Jau kuris laikas mus globoja Agnė Jegelevičienė, ypatinga mokytoja, juk nelengva 40-mečiams žinias perteikti ir dar užfiksuoti, nuolat motyvuoti, skatinti.

  DIANA BLINSTRUBIENĖ

  Likau tikrai labai patenkinta IELTS kursais ir mokymosi kokybe. Visų pirma tai kursus dėstė tikrai viena geriausių anglų kalbos mokytojų, pas kurią esu mokiusis. Tai Eglė Kazlauskienė. Ji ne tik puiki specialistė, tačiau ir mokanti sudominti besimokančius moksleivius, turinti puikią mokymosi sistemą ir mokanti puikiai išdėstyti medžiagą mokytoja. Patys kursai yra išdėstyti sistemingai, todėl palengvina mokymąsi, nors medžiagos yra tikrai nemažai.

  Urtė