Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Kokios savybės padeda gerai gaudytis erdvėje?

Erdvinis intelektas – tai yra gebėjimas jausti kryptį, orientuotis erdvėje ir manipuliuoti mintyse trimačiais objektais. Tarkim, labai geras braižytojas ar inžinierius, žiūrėdamas į brėžinį, mato jį ne plokščią, o erdviniu būdu sudėliotą tūrinį objektą. Taigi šis intelektas yra susijęs daugiausiai su tūrio, atstumo ir erdvės pajautimu.

Pasidalinkite įrašu

Kokios savybės padeda gerai gaudytis erdvėje?

Pagalvokite apie savo artimą, kuris niekada nepasiklysta nežinomame mieste. Arba – kuris visuomet puikiai žino, kurioje pusėje šiaurė ir pietūs, ir dar gali jums patarti, kaip kambario erdvėje tinkamai parinkti baldus. Ar pažįstate tokius žmones?

Jie turi aukštai išreikštą erdvinį intelektą – tai yra gebėjimą jausti kryptį, orientuotis erdvėje ir manipuliuoti mintyse trimačiais objektais. Tarkim, labai geras braižytojas ar inžinierius, žiūrėdamas į brėžinį, mato ne plokščią, o erdviniu būdu sudėliotą tūrinį objektą. Taip pat tokie gali puikiai jausti kryptį ir atstumą be jokių matavimo prietaisų. Taigi šis intelektas yra susijęs daugiausiai su tūrio, atstumo ir erdvės pajautimu.

Inžinerijos, vairavimo, įvairių mechanizmų įvaldymo, architektūros ir kitas su praktiškumu bei su erdviniu suvokimu susijusias specialybes besirenkantys jaunuoliai turėtų pagalvoti apie savo erdvinio intelekto pasireiškimą.

Jeigu suvokiate, kad jūsų erdvinis intelektas nėra taip stipriai išreikštas, tai viskas su jumis taip pat yra gerai! Gi mes visi esame skirtingi, visi esame unikalūs ir gabūs įvairiose srityse! Ir renkamės savo karjeros kelią pagal savo stipriąsias savybes. Tik, gerbiamieji, nepamirškime skirti laiko jų suvokimui ir įsivertinimui.

Na, o skirtingų intelektų ir prigimčių pamatymas savyje ir kituose leidžia suprasti, kokį mes turime įvairiaspalvį pasaulį.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.